banner851

banner614

MERTOL: BU YAPILAN TERBİYESİZLİKTİR

banner619

3 Kasım'da Ankara Arena'da yapılacak Saadet Partisi 7. Olağan Genel Kurulu için il teşkilatının Olimpiyat Kavşağı üst geçidine astırdığı afişe çirkin saldırı... Kongre davet afişinde Parti Lideri Temel Karamollaoğlu'nun fotoğrafının baş bölgesinin kesilerek yırtılması ile ilgili görüştüğümüz Saadet Partisi Düzce İl Başkanı Birkan Mertol, "Bu yapılan terbiyesizliktir. Siyasi partiler düşman değil rakiptir." diyerek bu girişimde bir partinin parmağı olduğu göndermesinde bulundu.

banner846
Gündem 30.10.2019, 20:42 31.10.2019, 13:41
3377
banner844
Düzce'de bir partiye yönelik daha çirkin saldırı yaşandı. Saadet Partisi'nin 3 Kasım'da Ankara Arena'da yapacağı 7. Olağan Genel Kurulu için Düzce'nin 3 ayrı noktasına afiş astıran il yönetimi öğleden sonra bir afişin kesildiği bilgisi ile şok oldu. Olimpiyat Kavşağı mevkiindeki üst geçide asılan kongre davetindeki Parti Lideri Temel Karamollaoğlu'nun fotoğrafı bazı şahıs ya da şahıslar tarafından baş bölgesinden kesildi.

Sadece Karamollaoğlu'nun fotoğrafındaki yüz bölgesinin kesilmesi partiyi ayağa kaldırırken, konu hakkında telefonla görüştüğümüz Saadet Partisi Düzce İl Başkanı Birkan Mertol, "Bu yapılan terbiyesizliktir." dedi.3 Kasım'da yapacakları kongre dolayısıyla astıkları afişe bu tür bir saldırı düzenlenmesine sert tepki gösteren Mertol, "Saadet Partisi olarak bu tür çirkin olayları tasvip etmemiz mümkün değil. Siyasi partiler düşman değil, rakiptir. Bu tür hareketler kabul edilemez." şeklinde konuştu.
Yorumlar (17)
şakacı 2 yıl önce
SLOGANDA YAZDIĞI GİBİ GELECEK SAADETLE GELECEK
hamza 2 yıl önce
Bu yapilan vatan hainligidir muatlumanlik olamaz
Duzceli 2 yıl önce
Sadece yazık herkes birini desdekler senin desdeklediğin kişilerin resimlerini birileri yırtsa hosüna gidermi bak küfür yiyorsun bunu sen istedinmi kendine yapilmasini istemedigini baskasina yapma.
özdüzceli 2 yıl önce
chpkk sevicisi temelin resmine dahi tahammülü yok vatansever düzcelilerin.
eline sağlık diyen cvp. 2 yıl önce
Siz kimin kuyruklarıydınız da ne oldi.Fetö pkk Abd..Noldiiii.Eyyy pensi lvanya.şimdi reisi abd ye sokmayacaklarr.Abd nın emriyle arabistanada sokmazlar.yürü git.boş bpş yazmış..
Emre Yıldırım 2 yıl önce
S.a gerçekten çok ayıp terbiyesizlik hangi parti olursa olsun saygıda kusur edilmemeli
eline sağlık 2 yıl önce
İyi yapmışlar. Kimse CHP kuyrukçusu partiyi görmek istemiyor.
dzc 2 yıl önce
hazımsız işte ellerine sağlık demiş yazık halinize...
kağıttan adam 2 yıl önce
sen bu fesatlığını pkkyla haburlarda şırnaklarda davulla karşılama yapana trt ye terörist başının kardeşini çıkaran trt müdürüne ülkemize mağdur edebiyatıla milyonlarca boş beleşciyi sokana yapsana o kadar yürek varmı sende..
e 2 yıl önce
peki abd kuyrukculari? baska partiler olunca vatan hainligi hersey ?
ezan 2 yıl önce
akepeden daha iyi chp kuyrukçusumu var.???
akıl bükücü. 2 yıl önce
ihtiraslar öne çıkınca akıl yok olurmuş..sizlerden bıktık..Bi bitmediniz.Alın suriyelilerinizi yAllah...
Cem Ceminay 2 yıl önce
Sizin gibi dar zihniyetciler yüzünden gelişemiyoruz.
Türk 2 yıl önce
Bunu yapanın anası belli değildir.yoksa kimse anasına küfür ettirmek istemez değilmi.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
açık