banner851

banner614

MESAİYE DUALARLA BAŞLADILAR

banner619

Düzce’de kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan Kamusen’e bağlı sendika üyeleri şehitlerimiz için saygı duruşunda bulunup dualar edilerek işe başlandı.

banner846
Gündem 09.09.2015, 11:32
1731
MESAİYE DUALARLA BAŞLADILAR
banner844
Türkiye Kamusen Genel Merkezi tarafından alınan karar gereği bugün tüm Türkiye’deki sendika üyeleri mesailerine dualarla başladı. Türkiye Kamusen üyeleri, çalıştıkları kurumların önünde toplanarak şehitlerimizin huzurunda saygı duruşunda bulunup İstiklal Marşımızı okudu. Akabinde tüm şehitlerimiz için dua edip mesailerine başladı.
Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Düzce İl Başkanı İsmail Şişman, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: “Milletimizin çektiği sıkıntıların çok olduğu bu vakitte Rabbimiz askerde vatani görevini yapmakta olan, polislik mesleğini yerine getirerek vatanın birliğini ve bütünlüğünü koruyan Türk Milletinin evlatlarının yardımcısı olsun. Zor zamanlardan geçiyoruz. Bu zamanlarda her zaman sığındığımız Rabbimize sığınarak evlatlarımızı ve kardeşlerimizi Allah’a emanet ediyoruz. "Ne Mutlu Türk'üm Diyene"
Yorumlar (9)
kurt 6 yıl önce
orda biri var bayrağın köşesinde saklanmış siması az görünüyor..şemşi herhal sendika bşk herhal ama hangi sendikanın hatırlayamadım...eee uzun zamandır tıkı olmayınca unutu insan..anladınız siz onu
Gurbet 6 yıl önce
Gazete yakma eylemi hakli bir eylemdi fitne ureten Hürriyet zaman zaman bugun vb gazeteler ulkeyi kaaosa surukluyorlar.bayrak logosu eylemi sabota etmeye yonelik ayrinti.memursen bayrak yakmaz misterih olun.
Kazasker 6 yıl önce
Vatanini seven sokaga dokulmez.sokaga dokulenlerin ne halde olduğu ortada.tabi göre bilirseniz.
bu mesaj her okuyana 6 yıl önce
zalimleri zalim yapan sessiz yığınlardır. rahatsızsan tepkini koy vebal altında kalma
Gurbetteki Düzceliye ceva 6 yıl önce
Dün senin o gazeteyi yakan Türkiye Kamu-Sen değildi arkadaşım. Yanlış görmüşsün yada birinden duydun öyle konuşuyorsun. O gazeteyi yakanlar MEMUR SEN liler (Yandaş sendika). Sanırım KAMU-SEN ''e bir özür borcun var.
Gurbetteki Düzceli 6 yıl önce
Dünkü gazetede Kamu-sen adına belediye önünde ulusal bir gazeteyi yakan bir grup gördüm. Bence bu (belki de gaza gelinerek) yanlış bir eylemdi. Çünkü o gazetenin logosunda ayyıldızlı bayrak ve Atatürk vardı. Kendine Türk''üm diyen bayrağını yakmaz!
Bir bilen 6 yıl önce
Katılanları alınlarından öpüyorum...Valilikte çalışıpta bu tür eylemlere katılmaktan korkan çok kişi var. sağ olu var olun .....
VATANSEVER 6 yıl önce
Allah sizden razı olsun. Ancak uyanik olun. Sokağa dokülmeyin. Birileri ortalığı karıştırıp size fatura etmek isteyebilir. Bu günkü gibi sakin ve anlamlı davranmak size yakışan.Gurur duydum sizlerle. Aman dikkat aman dikkat. Allah yolunuzu açık etsin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
18°
parçalı bulutlu