banner851

banner614

MESAİYE DUALARLA BAŞLADILAR!

Düzce Valiliği’nde memurlar, mesai öncesi şehitler için dua etti. Memurlar adına konuşan Türk Eğitim Sen Düzce İl Temsilcisi İsmail Şişman, güvenlik zafiyetinin sorgulanması gerektiğini paylaşırken, terör sözcülüğü yapanlara sert tedbirler alınmasını istedi. Şişman ayrıca, “İçte ve dışta Türk Milletine kefen biçmeye çalışanların sonunun öncekiler gibi korkunç olacağını hatırlatıyoruz.”ifadesini kullandı.

banner619
Gündem 19.02.2016, 11:34
1053
MESAİYE DUALARLA BAŞLADILAR!

 Türkiye Ankara, Diyarbakır ve Şırnak’ta şehit olan 37 asker, polis ve siviller için ağlarken, Düzce Valiliği’nde çalışan memurlar mesaiye şehitleri anarak başladı. Memurlar şehitler için önce saygı duruşunda bulunup daha sonra İstiklal Marşını okudu. Memurlar daha sonra şehitler için dua okudu.

Duanın ardından memurlar adına konuşan Kamu-Sen’e bağlı Türk Eğitim Sen Düzce İl Temsilcisi İsmail Şişman, haince düzenlenen saldırıları Türkiye Kamu-sen olarak şiddetle kınadıklarını paylaştı.

Sert tedbirler alınmalı

Şişman, “Dili, dini, vatanı ve milleti olmayan terör bir kez daha iğrenç yüzünü göstermiştir. Bu saldırı 79 milyonluk Türk Milletinin tamamına yapılmıştır. Çözüm süreci safsatası adı altında teröre, terörün iç ve dış uzantılarına müsamaha gösteren Devlet mekanizmaları, bu olay sonrasında nerede hata yapıldığını ve hangi güvenlik zaaflarının oluştuğunu sorgulamak durumundadır. Teröre karşı yapılan her türlü mücadeleyi destekliyoruz. Terör sözcülüğü yapanlara karşı da sert tedbirlerin alınmasını öneriyoruz.”dedi.

Düşmanlarımıza haddini bildiririz

Ülkemizin birliğine, beraberliğine, kardeşliğine ve bekasına yönelik bu saldırının ardındaki güçlerin bir an önce gün yüzüne çıkarılarak adalete teslim edilmesini isteyen Şişman, sözlerine şöyle devam etti:.

“Bilinmelidir ki, Türk milleti hiçbir şekilde tehditlere boyun eğmeden bu vatanın birliği ve dirliği için mücadelesini ebediyete kadar sürdürecektir. İçte ve dışta Türk Milletine kefen biçmeye çalışanların sonunun öncekiler gibi korkunç olacağını hatırlatıyoruz. Haince ve alçakça düzenlenen bu saldırı Türk milletinin üzerinde oynanan kalleş oyunların bir göstergesidir. Ancak, milletimiz her zaman olduğu gibi bu çirkin oyunları bozacak ve hainler emellerine asla ulaşamayacaktır. Bu saldırıları gerçekleştiren taşeron teröristlerin arkasındaki güç kim ya da hangi devlet ise ebedi düşmanımızdır. Türk Milleti zor zamanların milletidir. Biz hem yaralarımızı sararız, hemde tarihte birçok örneği olduğu gibi düşmanlarımıza haddini bildiririz.”

haber;S.KAŞKIR

Yorumlar (1)
amin 6 yıl önce
hep birlikte amin dediğimiz duanıza diğer malum sendikalarında amin deyip demiyeceğini merakla bekliyoruz