banner851

banner614

MESLEKTAŞLARI ŞEHİT OLDU!

Emniyet Teşkilatı Sivil Personel Sendikası (SİPER-SEN) Düzce Temsilciliği, Şırnak’ta şehit olan Mehmet Sadık Altürk için basın açıklaması yaptı.

banner619
Gündem 29.03.2016, 19:15
2790
MESLEKTAŞLARI ŞEHİT OLDU!
 Şırnak İl Emniyet Müdürlüğü Lojistik Şube Müdürlüğü Destek Hizmetler Büro Amirliği kadrosunda görev yapan ve 20 Mart’ta vurularak yaralandıktan sonra dün şehit olan teknisyen yardımcısı Mehmet Sadık Altürk için Emniyet Teşkilatı Sivil Personel Sendikası (SİPER-SEN) Düzce İl Başkanı Sezattin Ataseven bir basın açıklaması yaptı.


Terör örgütü tarafından başından vurulan teknisyen yardımcısı Mehmet Sadık Altürk, dün yaşam mücadelesini kaybetti. Emniyet Teşkilatı Sivil Personel Sendikası Düzce Temsilciliği bugün yaptığı basın açıklamasıyla 26 yaşında olan ve 4 yıl önce teşkilatta göreve başlayan Altürk’ün şehit olduğunu duyurdu.


Ataseven, “Şırnak İl Emniyet Müdürlüğü Lojistik Şube Müdürlüğü Destek Hizmetler Büro Amirliği kadrosunda görev yapmakta olan teknisyen yardımcısı meslektaşımız 20 Mart günü Şırnak İl’in de bölücü terör örgütleri mensuplarınca ‘kanas’ diye tabir edilen uzun namlulu silah ile başından vurularak yaralanmıştır. İlk müdahalesi Şırnak Asker hastanesinde yapıldıktan sonra hayati tehlikesi devam ettiği için ambulans uçak ile Ankara GATA hastanesine intikal ettirilmiş olup yoğun bakımda tedavisine devam edilmiştir. Yapılan tüm müdahalelere rağmen meslektaşımız Mehmet Sadık Altürk şehadet şerbetini içmiştir. Şehidimiz toprağa verilmek üzere memleketi Şırnak’a götürülecektir.” dedi.

Haber:Y.SEVER

banner844
Yorumlar (2)
ruhu şad olsun. 6 yıl önce
rahmetli kardeşimize dualarımızı sunuyoruz.şehadeti kabul mekanı peygamber efendimizin yanı olsun.ancak bununla ilgili yapılan basın açıklamasında kınama göremiyoruz.doğuda çatışma ortamı var demisler.doğuda çatışma ortamı yok teröristlerin yarattığı kaos var.ayrıca emniyette görevliyiz demişler ancak açıklamada şehit olan polis ve askerlerle ilgilide birşey yok sanırım.teknisyen arkadaşımızı şehit eden silahın markası söylenene kadar şehit eden şerefsizler kınanabilirdi.söylenecek çok şey var da susmak en iyisi.
Ahmet Çoban 6 yıl önce
Şehit kardeşimize Allah'tan rahmet diliyorum. Nur içinde yatsın. Allah vatanımızı bölmek isteyen iç ve dış düşmanlardan muhafaza eylesin Allahım Onları El-Kahhar isminle kahreyle...