banner851

banner614

METEOROLOJİ TARİH VERDİ

Meteoroloji, Düzce'de kar yağışının beklendiği tarihi açıkladı. Buna göre; 6 Aralık'ta başlayacak karla karışık yağmur, 7 Aralık'ta yerini kar yağışına bırakacak.

banner619
Gündem 03.12.2017, 14:58 04.12.2017, 17:28
13933
METEOROLOJİ TARİH VERDİ

Halen mevsim normallerinin üzerinde seyreden sıcaklıklar, yeni haftada düşüşe geçiyor. Pazartesi gününden itibaren yurdun büyük kesimi Balkanlar üzerinden gelen soğuk ve yağışlı havanın etkisi altına girecek.

Soğuk hava dalgasıyla birlikte hava sıcaklıklarının hissedilir derecede azalarak mevsim normallerinin altına inmesi bekleniyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün tahminlerine göre, yeni haftada tüm yurtta sıcaklıklar 8-16 derece arasında düşecek. Buna bağlı olarak 6 Aralık'ta Düzce'de karla karışık yağmur bekleniyor.

Düzce'de 4 Aralık Pazartesi ve 5 Aralık Salı günü genellikle yağmur şeklinde görülecek yağışın 6 Aralık Çarşamba günü karla karışık yağmur, yüksek kesimlerinde kar olarak görüleceği, 7 Aralık Perşembe günü ise kar yağışı meydana geleceği tahmin ediliyor.Haber: C.ÜSTÜNER

Yorumlar (8)
düzcede 4 yıl önce
okullar tatil olsun
Duzceden 4 yıl önce
Duzcede servisler cikamiyo servis geri dondu tatil olsuunnn
Tepki 4 yıl önce
Öğrenci servisleri gelmek üzere deli gibi kar yağıyor ve valilik hala tatil etmedi okulları.Merkez bile böyleyken ilçelerdeki durumu düşünemiyorum.Oralarda bile tatil yok.Herşeyi yapın ama öğrencilerimizi evlatlarımızı ezmeyin yazklar olsun
düzce taaner de anlarlr 4 yıl önce
inşAllah sarıdere köyünede yağar
Anonim 4 yıl önce
Yine köylere yağar merkezde güneş devam eder
DÜZCELİ 4 yıl önce
Yine merkez'e düşmeyecektir kar eminim dağlara yağıcaktır hiç yağmayadabilir rakım yüksek köylere yağar
ZulaLütfü İnşaat 4 yıl önce
Hah şimdi oldu işte yağarrrr gibi yap
RadyaEditOr 4 yıl önce
Hoşgeldiiin sefalar getirdin kazaklar kürekler kayaklar patikler hazır gel azizim gel vAllahi özledim.