banner851

banner614

MHP İL BAŞKANI CABOĞLU ESTİ GÜRLEDİ

banner619

MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, Bakan Özlü’nün, “Oy farkının 17 oya kadar düştüğü bir seçimde oyların sayılmaması yanlış olur” söylemine ilişkin yaptığı yazılı basın açıklamasında, “Makamınız gereği Düzce de polemik ortamı oluşturmak size yakışıyor mu?” diye sorarak farkın 300’ün üzerinde olduğunu vurguladı.

banner846
Gündem 28.06.2018, 00:00 28.06.2018, 18:06
3625
banner844

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’nün Gölyaka Şehidimizin cenaze merasiminin ardından yaptığı, “Oy farkının 17 oya kadar düştüğü bir seçimde oyların sayılmaması yanlış olur” açıklamasına MHP Düzce İl Başkanı İlhan Caboğlu’ndan yanıt gecikmedi.

“Seçim sonuçları AK Parti 3-0 yapana kadar devam edecek mi?”
“Makamınız gereği Düzce de polemik ortamı oluşturmak size yakışıyor mu?” diye sorarak farkın 300’ün üzerinde olduğunu vurgulayan Caboğlu, şu ifadelerde bulundu:

“Şu anda Türkiye’nin hiçbir yerinde oy sayımı yapılmıyor. Kamuoyuna sayımlar devam ediyor şeklinde açıklama yapılması doğru mudur? Seçim sonuçları 3-0 AK Parti yapana kadar devam edecek midir? Şu anda bırakın Düzce’yi Türkiye’nin hiçbir yerinde oy sayımı yapılmıyor. Siz oyları nerede saydırıyorsunuz? Ben YSK’nın önünde yatıp kalkıyorum. AK Parti’den kimseler burada yok. Siz masa başında mı alacaksınız MHP’nin elinden vekilliği? Şu anda Merkez ilçe, Yığılca ve Gölyaka oyları sayıldı. Sizin talebiniz diğer ilçelerin de oylarının sayılması yönünde. Ağır Ceza Reisliği’nde kurul görüşmesi bitmeden, hukuku etki altında bırakmanız doğru değildir.”

“AK Parti’nin 300 oy alması gerekiyor; sizin bu açıklamayı yapmanız yanlıştır”
Sizler Düzce’nin Bakanısınız. Sizin Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı olarak böylesi bir açıklamayı yapmanız ne kadar doğrudur? Bu oy farklarının 17 olduğu bilgisi sizlere kimler tarafından verildi. Sizlere yanlış bilgi veriliyor. YSK’dan aldığımız belgelerde AK Parti’nin 300 oy alması gerekiyor. Sizin bu açıklamayı yapmanız yanlıştır.”

Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (42)
Bulent 3 yıl önce
Ben bir düzceli olarak düzce akp millet vekillerinden utanıyorum. Bu döneme kadar duzceye ne kazandirmislar soruyorum sizlere kendi aranizda bi düzen kurdunuz öyle gideceğinizi zannediyorsunuz Reis'den korkunuza şimdi tutuştunuz daha beter
Engin 3 yıl önce
Düzce tekrar secime gitsin ozaman herkez kozunu paylaşır ozamn kaçtane vekil cıkartıyoruz şahit olurlar kirli oyunları bıraksınlar sayın ümit yılmazın dediği gibi adam olsun lar artık cirkinleşmenin mantıgı yoktur.
Ak Partili 3 yıl önce
Bütün hainler birleşti fakat bizimkiler bu birlikteliğe gölge düşürmek için elinden geleni yapıyor. Doğru düzgün çalışmadınız REİS'e güvenerek onun gölgesinde yürümekten başka bişey yapmadınız, sonra da gelip burda oy arıyorsunuz. Bu Düzce'nin baştan aşağı tamamen ilçeler dahil revizyondan geçmesi lazım. İşi düzgünlerin yuvalanıp sadece çevresine çalışan bi sistem olmuş, en başta da Akçakoca.
Akçakocalı 3 yıl önce
MHP liler utanç duymaya başladınız mı akp bu hala anlamadınız mı sizin hiç bir öneminiz Yok varsa yoksa kendileri ah ahhhh daha çok vurursunuz kafanızı daha çookkk isyan edersiniz Akçakoca istifa edince güldünüz iyi oluyor size
Rıfat 3 yıl önce
Bir akp li olarak m.vekilliğinde mhp ye verdim oyumu ak parti koyduğu vekillerle belediyenin yaptığı yanlış işleri gözden geçirsin belediye başkanlığı seçiminde de kaybeder yoksa ankaranın acil düzceye el atması lazım saygılarla
Okan 3 yıl önce
Akp milletvekıllerı sız hıc esnafı seçimden önceleri ziyaret ettınızmı hayır etmedınız cunku vatandası adam yerıne koymadınız secım yaklasınca bizi destekleyın seçimde dıyorsunuz secımden once siz halkı destekledinizmi düşünün bir
AKP'li 3 yıl önce
Yazık gerçekten MHP'ye yapılan çok büyük yanlis ittifak nerede
Vatandaş 3 yıl önce
Bu seçim Düzcede tekrarlansa MHP bu sefer 2 vekil çıkarır Ak parti teşkilatı iyice nefret ettirdi kendinden böyle yaparak.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16°
kapalı