banner851

banner614

MHP’DEN İNÖNÜ PARKI ÇIKIŞI

banner619

MHP İl Başkanı Ümit Yılmaz, İnönü Parkı üzerinden yüklendiği Düzce Belediyesi’ne geçmiş yılların hesabını sordu. Daha önce sözleşme yenileyerek mevcut müstecire verdiği parka ödenen aylık kira bedeli ile ihale sonucunda ortaya çıkan KDV dahil aylık 236 bin lirayı kıyaslayan Yılmaz, Düzce’nin bir yıllık kaybının 2 milyon TL’nin üstünde olduğunu söyledi.

banner846
Gündem 29.09.2017, 12:50 29.09.2017, 15:25
3688
banner844

Parti binasında gündeme ilişkin basın toplantısı düzenleyen MHP İl Başkanı Ümit Yılmaz, kamuoyunda büyük yankı uyandıran İnönü Parkı ihalesi hakkında önemli sözler sarf etti.

Yılmaz, Düzce Belediyesi’nin 2004 yılından itibaren AK Partili belediye başkanlarınca yönetildiğini ve bu süre zarfında da ihaleye çıkarılmayan İnönü Parkı’na yönelik uygulamanın geçen yıl Sayıştay denetimine takıldığını anımsattı. Düzce Belediyesi’nin Sayıştay denetimine takılması sonucunda İnönü Parkı için ihale düzenlediğini belirten Yılmaz, sözleşme yenilenen dönem ile ihale sonucu ortaya çıkan rakamları kıyasladı. Dün düzenlenen ihale sonucunda parkın aylık 200 bin TL artı KDV bedeliyle başka bir isme verildiğini hatırlatan Yılmaz, Düzce'ye bir yıllık kaybının iki milyon TL’nin üstünde olduğunu söyledi.

‘Maddi kayba sebep olanların kamuoyu vicdanında nasıl hesap verecekleri merak konusudur.’ diyen Yılmaz, “Bu gelir kaybını kim karşılayacaktır. Sorumluları nasıl hesap verecektir?” sorusunu yöneltti.

Haber:Y.SEVER

Yorumlar (13)
Servet 4 yıl önce
Cahit’i boşa almayın Parkı ihaleye çıkartan keleş ertesi gün görevden alındı Pazartesi’yi bekleyin eğer keleş istifasını açıklamasın birşey bilmiyorum ayrıca o ihale iptal olur demedi demeyin ..
Düzce hakkı Düzce ye 4 yıl önce
Usulsüzlük yapıldığının Sayıştayca ortaya çıkarılmış olması,önemli bir dönüm noktasıdır.Düzcelinin hizmet kalitesine yansımayan kamu zararı inşAllah sebep olanlardan tahsil edilecek.Heykeller,süs treni,saat kuleleri,emsallerine göre makulmü
Yuri 4 yıl önce
Sonra memlekette adalet yok deyince kızıyorlar...
Yanlışınız 4 yıl önce
Yanlışınız var aylık 200 ama kimse çaydan o parayı kazanamaz keleşin Cahit'e oyunu bu keleş Cahit'le oynadı parkı reklam yaptı Cahit de keleşi aynı gün aradan çıkardı
Nokta 4 yıl önce
MHP nerden sallasam die bakıyo ama Aylık 200 bin ve KDV yi bi park nasıl kazanacak düşünmüyo aynı şekilde çay bahçesi ve park olarak kullanılacak günlük 10 bin kira parası verecek ve kazanacak buna inanacak MHP başkanı gibi adamlar aranıyor
isimsiz 4 yıl önce
Başkan Keleş' için önce hırsız dediler, yolsuzluk yapıyor dediler gönderemediler, yakınlarını alıyor dediler gönderemediler en son fetöcü dediler yine gönderemediler ama bu ihale başkanın başını yedi! İhaleye çıkmasa istifası istenmeyecekti
belediyeci 4 yıl önce
Yıllık iki yüz bin artı kadeve... ihale raporu...Ümit başkan buradah MEHAPE ye bir şey çıkmaz boşa sallama. Siz önce partililerinize sahip çıkın.
:):) 4 yıl önce
İlk önce alfabeyi öğren Türkçe'de ^HA^ olarak okunan ve yazılan bir harf yok.
sonra başkaları ile dalga geçersin.
Düzceli 4 yıl önce
Aylık 200 bin artı KDV yani 236 bin total
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın