banner851

banner614

MHP’LİLER YSK ÖNÜNDE NÖBETTE

banner619

24 Haziran’da yapılan Cumhurbaşkanı ve 27.Dönem Milletvekili Seçimlerinde Düzce’de oylar AK Parti’nin itirazı üzerine yeniden sayılıyor. MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz ve parti yetkilileri de oyların sayım işlemi sırasında bir an olsun ayrılmayarak Merkez İlçe Seçim Kurulu önünde nöbet tutuyor.

banner846
Gündem 26.06.2018, 11:49 26.06.2018, 15:16
5522
banner844

24 Haziran’da yapılan Cumhurbaşkanı ve 27.Dönem Milletvekili Seçimlerinin resmi olmayan sonuçlarına göre Düzce AK Parti’den 2 MHP’den bir vekil çıkardı. Ancak seçimlerin ardından 1613 oyla 1 vekili kaybeden AK Parti Düzce İl Başkanlığı Merkez İlçe Seçim Kuruluna itiraz ederek geçersiz oyların yeniden sayılması talebinde bulundu. Daha sonra bu talebi Düzce’de tüm oyların yeniden sayılması şeklinde oldu. Bu talep üzerine Düzce’de oyların yeniden sayılmasına karar verdi.
MHP Milletvekili Ümit Yılmaz, MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu ve partililer dün tekrar sayım işleminin başladığı Merkez İlçe Seçim Kurulu’ndan bir an olsun ayrılmayarak oylarına sahip çıkıyor.Gece boyunca Merkez İlçe seçim kurulu önünden ayrılmadığı belirtilen MHP’lilerin bina çevresini de kolaçan ederek olası bir durumun yaşanmaması için tedbiri elden bırakmadığı bildirildi.Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (45)
Hülo 3 yıl önce
3 AKP çıksa ne olacakki.ben 7 yıldır 1 tane bile milletvekili görmedim. Bırakın bu işleri nerede kapı kapı dolaşmak. Hiç icraat yok.Akp,chp,mhp,iyi p. Bence çalışsınlar önce . Ele avuca dolacak bir icraat yok ve hiç te görmedik hiçbirimden.
Alperen 3 yıl önce
Ak parti yönetimi Düzcede halkının bağrında kara bir taş olmuştur vesselam bu saatten sonra 3-0 olana kadar tekrar tekrar sayın ama nafile Ümit Reisin oylarinda emek var alın teri var ne yaparsanız yapın Göklerden gelen Bir karat var...
Poyraz 3 yıl önce
Düzce ulku ocaklarina sesleniyorum yedirmeyiz oylarimizi
Ferhat 3 yıl önce
yok ya valla yazıklar olsun çingenelik ya gör işte düzceli kimlere oy veriyoruz ila üç olucak yok ya belediye de mhp nin olucuk bu tavırlarınızdam ötürü asil olub biraz
Gayret 3 yıl önce
Ha gayret akp 1600 oyu bulursunuz ayıptır mhp de çıkarsın ne var ortak değil misiniz nasıl yuzyuze bakacaksiniz
Hüsnü tr 3 yıl önce
Yiyin birbirinizi
Bu böyle gitmez 3 yıl önce
Halk ak partiye sitem ederken il yönetimi he he diyordu.nasılsa alırız 3 temiz garanti demişlerdi.bundan sonra belediye seçimleri var unutmayın size oy vermeyeceğim.
Vay be 3 yıl önce
Hırs insana herşeyi yaptırıyormuş gördük.ittifak yaptığınız kişilerin yüzüne nasıl bakacaksınız yazık ki yazık.şu saatten sonra ak partiye belediye seçimlerinde oy vermeyi düşünmüyorum.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
27°
açık