banner851

banner955

MİLLETİN ZAFERİNİN YIL DÖNÜMÜ KUTLANDI

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında bugün yüzlerce Düzceli Anıtpark Meydanında buluştu. Düzce halkı bir kez daha demokrasiye ve milli iradeye kast eden hainlerin kalkışmasına karşı 6 yıl önce olduğu gibi bugün de tek yürek oldu.

Gündem 16.07.2022, 00:35 16.07.2022, 17:54
1540
banner986

Türk milleti 6 yıl önce bugün, 15 Temmuz 2016'da, cumhuriyet tarihinde eşi benzeri görülmemiş bir destan yazdı.

Devletin tüm kurumlarına sızan Fetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) mensup asker kılığına bürünmüş hainler 15 Temmuz gecesi, seçilmiş hükümete ve milli iradeye karşı silaha sarılarak tarihin en karanlık darbe girişimlerinden birini uygulamaya koydu. Ancak hainler, vatan ve bayrak aşkıyla dolu Türk milletinin dik duruşu ile karşılaştı.

O gün, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı ile meydanlara çıkan Türk Milleti, milli irade ve demokrasi adına büyük bir zafere imza attı.  

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü ilan edilen darbe girişiminin yıl dönümünde ellerine Türk Bayrağı alan Düzce halkı yaşlısıyla - genciyle ve çocuğuyla, 6 yıl önce olduğu gibi bugün de yine Anıtpark Meydanına koştu.

Anıtpark Meydanında düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinliklerine Düzce Valisi Cevdet Atay, , Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Gölbaşı'ndaki Özel Harekat Daire Başkanlığı'na düzenlenen saldırıda şehit olan 3. Sınıf Emniyet Müdürü Ufuk Baysan'ın babası Ramazan Baysan, annesi Hanife Baysan, AK Parti Genel Merkez Kadın Kollar Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, AK Parti Düzce Millet Vekili Fahri Çakır, siyasi parti il başkanları, kurum müdürleri ve yüzlerce vatandaş katıldı.

Anıtpark Meydanı'nda düzenlenen program, büyük ekranda 15 Temmuz ruhunu yansıtan fotoğraf ve film gösteriminin yapılmasıyla başladı.

Türk Kızılay, Gençlik Merkezi, Gölyaka Belediyesi ve Beşir Derneği ekiplerinin yemek ikramlarında bulunduğu programda, Kur'an-ı Kerim tilaveti okundu, dualar edildi.

banner844
Yorumlar (6)
Tatar Muhiddin 1 ay önce
Kol kola gezerken iyiydi.
Parsel parsel tahsis yapılırken nerdeydiniz.
Hesabı sorulacaktır. Teröre lanet. Destekçilerinede
memduh arslan 1 ay önce
Boş haber. Düzce siyasete ve siz yandaş medyaya tepkili. O meydan dolu görünsün diye 2 metre aralıkla sandalye koyuldu. Yaşlı amcalar hariç kimse yok. çünkü iktidardaki parti kendi içindeki pisliği temizlemedi. temizlememekte ısrar ediyor. Bu gün adalet bakanı dahil zamanında fetö ile alakalı övgülerde bulunuyordu. artık sizin bu algılarınıza milletin karnı tok...
Ali 1 ay önce
Aaaaaa Fahri Çakır yaşıyormuş:))))çoktandır kendisini görmemiştik birşey oldu sanmıştık
halk 1 ay önce
gerçekleri yazmak zor değil biz kalabalık göremedik.
Eski Düzceli 1 ay önce
Seneler Önce Aynı Anıt Parkta Milleti Toplayıp Hoca Efendi dediğiniz Şarlatana Övgüler yağdırıp Türkçe Olimpiyatları adındaki sirk gösterisini düzenleyen Ak zihniyeti ne yapalım unutalım mı ? Kandırıldık diye sıyrılamazsınız herşeyin sebebi de sorumlusu da sizsiniz
Vatandaş 1 ay önce
Sayın Faruk Özlü yu gören oldu mu?
31
açık