banner851

banner614

MİLLETVEKİLİ KEŞİR SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

banner619

AK Parti Düzce Milletvekil Ayşe Keşir, Gölyaka'ya bağlı Yazlık Mahallesi'ndeki yaklaşık 15 dönümlük hazine arazisinin 'Gençlik Kampı' yapılmak üzere Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'ne tahsis edildiğini müjdeledi.

banner846
Gündem 18.11.2019, 12:40 18.11.2019, 16:37
2156
banner844
Düzceli idareci ve siyasilerin şehre 'Gençlik Kampı' kazandırmak için uzun süredir devam eden girişimlerinde mutlu son... Düzce'nin Gölyaka ilçesine 'Gençlik Kampı' yapılması için yerle ilgili resmi prosedür tamamlandı. Müjdeli haberi AK Parti Düzce Milletvekil Ayşe Keşir, sosyal medya hesabı üzerinden verdi.


Milletvekili Keşir, paylaşımında, "Gölyaka İlçemiz Yazlık Mahallesi’ndeki, yaklaşık 14 dönümlük hazine arazisinin “Gençlik Kampı” yapılmak üzere Gençlik Spor İl Müdürlüğü’müze tahsisi hususunu takip ettik. Talebimiz bugün onaylandı. Emeği geçen herkese teşekkür ederim." ifadelerini kullandı.


Gençlik Kampları

Gençlerin serbest zamanlarını çeşitli sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle değerlendirmelerini sağlamak amacıyla kurulan tesislerdir. Kamplara katılan gençlerin ulaşım konaklama ve yemek ihtiyaçları Gençlik ve Spor Bakanlığınca karşılanırken, gençlerden her hangi bir ücret alınmıyor.Gençlik kampları 12 – 15 yaş grupları için "Ücretsiz Deniz Kampları" 16 – 22 Yaş grupları için "Ücretsiz Doğa Kampları" adı altında düzenleniyor.
HABER:C.ÜSTÜNER

Yorumlar (15)
iyi karar yanlış hesap 2 yıl önce
Bu yatırımı Gölyaka merkezde bir yere yapsaydınız da herkes daha iyi faydalansa olmaz mıydı, mantık olarak yazlık merkezden uzak bir köy değil mi.
adam 2 yıl önce
ee türgev temsilcisi gelmiş yapmıştır bilal bey bir kıyak.adam memur bile değil sporun s sini anlamaz.bu millett size oy vermezse namert.
Eftenili 2 yıl önce
Sayin vekilimiz efteni ne oldu nezaman basliyor projeler herhangi bir calisma olucakmi
Esentepeli 2 yıl önce
Sırf gündem yaratmak adına içi boş konular paylaş zaten bir işe yaradığınız yok hangi vaad ettiklerinizi yerine getirdiniz
Vatandaş 2 yıl önce
Ne büyüüüüüüüükkkkkkkkkk işyapmışınız gözlerim doldu nereye sarılıp ağlasam bilemedim millet le dalga geçiyosunuz büyük yatırım mış
ŞUNU ANLADIM 2 yıl önce
Düzce'de büyümedi diye ital vekil dediler kadına, bizde önyargılı batık alkışladık söyleyenleri, şimdi bakıyorum düzceye son 5 yılda ne yapılmışsa yüzde 80ninde bu kadının eli var, sosyal medyasından her ay bir şey açıklıyor...
şunu anladım bizim düzcede çalışan insana küfür etmekten başka bir şey yapan yok.
Heh tmm 2 yıl önce
ne yapıldı düzceye sen bi ona baksana
Balatlı 2 yıl önce
Turşusu çıktı.Tabela reklam işlerini millet yemiyor artık yaptık dediklerinizi de bizim paramızla yapıp bize satıyorsunuz.
Yol ,köprü ,hastane ,bir de satılık davalar vs.
Uğur 2 yıl önce
Sn vekilim Ankarada bir kız çocuğu için kyk yurdu adres değişikliği için sizden yardım istedim iki yıl oldu Allaha şükür onu bile yapamadınız.Başka öğrenci arkadaşları dediği yurda gitti.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
20°
kapalı