banner851

banner614

MİLLETVEKİLİNİ UTANDIRDI

Düzce Üniversitesi Bahar şenliklerinde haber ekibimiz tarafından çekilen fotoğraf ulusal basında da olay oldu. Konser sırasında başörtülü öğrencilerin eğlenirken görüntüleri AK Parti milletvekilinin tepkisine yol açtı.

banner619
Gündem 12.05.2014, 14:38
258
MİLLETVEKİLİNİ UTANDIRDI

Haber ekibimiz tarafından Düzce Üniversitesi Bahar şenliklerinde çekilen fotoğraf neredeyse ülke gündemine oturdu.Birçok yüksek tirajlı ulusal gazetenin birinci sayfalarında yer verdiği fotoğraf özellikle muhafazakar çevrelerin tepkisine yol açtı.


AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, Düzce Üniversitesi Bahar Şenlikleri'nde başörtülü kızların erkeklerin omuzlarında oturmalarından duyduğu rahatsızlığı sosyal medyada paylaştı.


AKParti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ sosyal medya hesabından "Düzce Üniversitesi'nin bahar şenliklerinde başörtülü kızların erkeklerin omuzlarında oturmalarını utanarak izledim. Ahh değerler nerede" yazan Özdağ şöyle devam etti: "Insan başının olduğu yer de değil aklının olduğu yerdedir aklını o nurdan örtüyle örtenlere ihtiyacımız var, nice örtünmüş var açılmaya aday. Nice açık var kapanmaya namzet, insan başının olduğu yer de değil aklının olduğu yerdedir." dedi.

 

 

 

Haber;S.Kaşkır

 

banner844
Yorumlar (0)