banner851

banner955

MİLYONLARIN GÖZÜ BU TOPLANTIDA

Bayram tatilinin 9 gün olması beklentisi sürerken, tatilin kaç gün olacağına dair bilmece bugün yanıtını bulacak. Cumhurbaşkanlığı Kabinesi’nden konuya ilişkin kararın çıkması bekleniyor.

Gündem 25.04.2022, 11:06
3463
MİLYONLARIN GÖZÜ BU TOPLANTIDA

Milyonların gözü bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında bugün Beştepe'deki Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde yapılacak Kabine Toplantısı’na çevrildi.

Ramazan Bayramı’na bir hafta kala turizmciler ve vatandaşlarda 9 gün beklentisi oluşurken bayram tatilinin kaç gün olacağı bu toplantıda karara bağlanacak.

9 gün mü, idari mi, resmi mi?

1 Mayıs günü arifeyken, 2-3-4 Mayıs tarihlerinde Ramazan bayramı kutlanacak. Tatilin 9 gün olması için 5 Mayıs Perşembe ve 6 Mayıs Cuma günlerinin de resmi veya idari tatil edilmesi gerekiyor. İdari tatil ilan edilmesi halinde sadece memurlar 9 günlük izinden faydalanacak.

Toplantının ardından kameralar karşısına geçecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, alınan karar doğrultusunda bayram tatilinin kaç gün olacağını açıklaması bekleniyor.

Yorumlar (2)
tatil istemiyoruz 8 ay önce
tatil tatil tatil.yeter artık.bu milleti tembelliğe alıştırmayın.bir alışırsa çalıştırmak zor olur.tecrübe konuşuyor.bilirim.
ANGRY 8 ay önce
fed faiz kararları açıklanacak.mecbur tatil verecek ki sıkıntı yaşamasın
Yeni Sayımız