banner851

banner614

MOBESE YER DEĞİŞTİRDİ

banner619

Hırsızlık, gasp ve kavgalara zamanında müdahale etmek isteyen Emniyet müdürlüğü, Cumartesi pazarının kurulduğu bölgedeki MOBESE kamerasını, şehrin hareketli bölgelerinden biri olan Gaziantep Caddesi Çınlar sokağın başına taktı.

banner846
Gündem 14.05.2012, 19:01
257
MOBESE YER DEĞİŞTİRDİ
banner844

Şehir merkezinde hırsızlık, gasp ve kavgalara zamanında el koymak isteyen İl Emniyet Müdürlüğü, asayiş olaylarını takip ettiği MOBESE kameralarında yer değişikliğine gitti. Azmimilli mahallesinde cumartesi günleri kurulan pazarda bulunan MOBESE kamerasından yeteri kadar faydalanamayınca  kamera bu bölgeden kaldırıldı. Şehir merkezindeki olaylara karışanların eşgallerini belirlemek, olaya anında müdahale etmek için kamera, Gaziantep Caddesi Çınlar sokağın başına takıldı.

Yaklaşık 3 günlük bir yer değiştirme çalışması gerçekleştiren İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, bugün Düzce Belediyesi’nin ön bahçesinde bulunan antene Çınlar sokaktaki MOBESE kamerasının fiber kablolarını bağladı. Artık geceleri de halkın yoğun olduğu bu bölge İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından 24 saat izlenecek. Konu ile ilgili olarak İl Emniyet Müdürü Ali Gezer ve Asayiş Şube Müdürü Ercan Ateş  çalışmaları yerinde takip etti. MOBESE çalışmaları ile ilgili yetkililerden bilgi alan Gezer, Düzce’nin güvenliği için çalıştıklarını bildirdi.

Yorumlar (0)