banner851

banner614

MÜFREZE FAAL HALE GETİRİLDİ

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün üzerinde hassasiyetle durduğu konuların başında gelen İtfaiye teşkilatının modernizasyonu çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Başkan Özlü’nün talimatları doğrultusunda Bahçeşehir Bölgesi’nde yapımı tamamlanan müfreze faal hale getirildi.

banner619
Gündem 18.11.2020, 13:05
1083
MÜFREZE FAAL HALE GETİRİLDİ

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün itfaiye teşkilatını modernize hale getirme konusundaki ısrarlı tutumu sonucunda Bahçeşehir Bölgesi’nde yapımına başlanan müfrezenin hazırlıkları tamamlandı.

YANGINA MÜDAHALE ARACI

Bahçeşehir 3. Bölge’de bulunan eski Jandarma Karakol Komutanlığı alanında konuşlandırılan ve yapımı tamamlanan müfrezede 13 tonluk yangına müdahale aracı ile birlikte 2 personel görevlendirildi. Müfreze’ye ilerleyen günlerde yapımı tamamlanacak olan 6 tonluk ilk müdahale aracı da konuşlandırılacak.

“HAYATİ ÖNEM TAŞIYOR”

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, yeni Bahçeşehir İtfaiye Müfrezesi’nin faaliyete geçtiğini belirterek, şöyle konuştu;

“Bahçeşehir bölgemizde faaliyete geçirdiğimiz müfrezemiz hayırlı olsun. Hayati önem taşıyan bir birim olduğunu göz önünde bulundurursak, yapmış olduğumuz çalışmanın olası bir yangın ve afet durumuna yönelik ne denli önem ifade ettiği de ortaya çıkmış olur. Teşkilatımızı gerek araç gerekse ekipman anlamında da güçlendirmiştik. Bunu devam da ettireceğiz.

Biliyorsunuz, İtfaiyemizin merkez binasının ihalesi de yakın zamanda yapıldı. Eski yerinden alarak yeni yerimize inşallah süreç içerisinde geçeceğiz. Modern Düzce’nin İtfaiyesi de modern olacak. Emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Açılışını da kısa süre içerisinde hep birlikte yapacağız.”

banner844
Yorumlar (1)
Kalıcı Konutlar 11 ay önce
Sayın başkanım, kalıcı konutlara belediye veznesi istiyoruz. On beş yıldır kalıcı konutlarda hizmet veren vezne kapatıldı. Gereğini yapacağınıza inanıyoruz. Selamlar, saygılar.