banner851

banner614

MÜFTÜ'DEN EĞLENCELİ ZİYARET

banner619

Düzce İl Müftüsü Hüseyin Can, Konuralp Gölcükbaşı Camii Gençlik Merkezi'nde gençlerle bir araya geldi. Müftü Can, merkezde dini eğitimin yanı sıra sportif akvitelerde de bulunan gençlerin oyunlarına eşlik etti.

banner846
Gündem 23.11.2019, 17:30 23.11.2019, 17:32
1566
MÜFTÜ'DEN EĞLENCELİ ZİYARET
banner844
Genç ve çocukların eğitimini önemsediklerini her platformda dile getiren Düzce İl Müftüsü Hüseyin Can, sık sık gençlerle bir araya gelmeyi ihmal etmiyor.Bu kapsamda Konuralp Gölcükbaşı Camii Gençlik Merkezi'ni ziyaret eden İl Müftüsü Hüseyin Can, gençlerle sohbet edip, oyunlarına eşlik etti.


Müftü Can, yaptığı açıklamada, "Gençlik merkezlerimizi gezip, merkezlerimize gelen gençlerimizle bir araya gelmeye devam ediyoruz. Konuralp Gölcükbaşı Cami Gençlik Merkezi ziyaret ettik. Buradaki evlatlarımız ve gençlerimizle buluştuk. Gençlerimizin yapmış oldukları faaliyetleri takip ettik, ilgili arkadaşlarımızdan çalışmalar hakkında bilgi aldık.


Eğitim veren hocalarımızdan Allah razı olsun, gerek sportif anlamda gerek Kur’an-ı Kerim ve dini bilgileri öğretme anlamında ciddi gayretleri var.


Görevli arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Aileler gönül rahatlığıyla evlatlarını bizlere emanet edebilirler." dedi. HABER:C.ÜSTÜNER
Yorumlar (10)
maşallah 2 yıl önce
tam bir bilim merkezi mubarek
Günahmı değilmi? 2 yıl önce
Eeee hani oyun oynamak, vakti boşa harcamak günahtı. Caiz değildi. Hocalar yapınca fetva değişiyormu? Sakın bu oyunlar sünnet falan demeyin...
Esra 2 yıl önce
Müftümüzün gençlerle eğlenmesi güzel, inşallah kızlarımızla da böyle görüntülerini görebiliriz. Öyle ya, müftü hepimizin müftüsü, din hepimizin dini.
hakan 2 yıl önce
hocam langırt caiz mi?
ALPEREN 2 yıl önce
Santrancı, Damayı malayani işler diye caiz görmeyen ecdadın milenyum vizyonu...
Ahmet 2 yıl önce
Düzce merkezde aynı spor ativitelerini gençler için görmek isteriz
Aa 2 yıl önce
Hocalarımız sanki zorla okuyorlar ezanı.
Köylere lütfen sesi güzel, her vaktin ezanını kendine has makamıyla okuyan, dinleyenin içini sızlatan ezan okuyan hocalar gönderin. Diğer türlüsünü ben de yaparım.
şimdi 2 yıl önce
şimdi o dayının langırt bildiğine oynayabildiğine inandınız yani. adam show yapmış temizz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19°
açık