banner851

banner955

Müftülük, Kutlu Doğum Haftası'na hazırlanıyor.

13-20 Nisan tarihlerinde Hz. Muhammet'in doğumu nedeniyle kutlanan Kutlu Doğum Haftası için Düzce Müftülüğü de hazırlıklara başladı.

Gündem 09.04.2009, 14:59
198
Müftülük, Kutlu Doğum Haftası'na hazırlanıyor.

İslam tarihi açısından büyük bir önem taşıyan ve Hz. Muhammet'in doğum haftası nedeniyle kutlanan Kutlu Doğum Haftası nedeniyle Düzce İl Müftülüğü de program hazırladı. 13-20 Nisan tarihleri arasında kutlanacak olan Kutlu Doğum Haftası nedeniyle açıklamalarda bulunan İl Müftüsü Alaaddin Gürpınar, haftayı en iyi şekilde değerlendirmek için önemli programlar düzenlediklerini söyledi.

Gürpınar, “Bizim için büyük önem taşıyan Kutlu Doğum Haftası nedeniyle İl Müftülüğü olarak programlar hazırladık. Programlar 13 Nisan'da Valilik ziyaretiyle başlayacak ve hafta boyunca devam edecek. Yapılacak programlar afişler, reklamlar ve basın aracılığıyla tanıtılacak. Bütün halkımızı Kutlu Doğum Haftası nedeniyle düzenlenecek programlara davet ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Gürpınar, İslam dininde ailenin yerinin hafta boyunca kutlanacak programlarda ön planda tutulacak konu olacağını da ifade etti.

banner844
Yorumlar (0)
27
parçalı az bulutlu