banner615

banner614

banner701

MUHTAR BAŞKAN ÖZLÜ’YE TEŞEKKÜR ETTİ

banner619

Düzce Belediyesi Yukarı Yahyalar Mahallesi 4752. Sokak’ta yol düzenleme çalışması yaptı. Özellikle kış aylarında belediye otobüslerinin kazalara neden olduğu yol, Yukarı Yahyalar Mahallesi Muhtarı Ayşe Yıldırımoğlu’nun uzun uğraşları sonucu düzenlendi.

Gündem 19.11.2019, 10:22 19.11.2019, 13:16
5048
banner785

Yukarı Yahyalar Mahallesi 4752. Sokak’ta Düzce Belediyesi tarafından yol düzenlenmesi yapıldı. Yol kenarındaki eski binalar yıkılarak genişletme çalışması yapıldı. Mahalle Muhtarı Ayşe Yıldırımoğlu çalışmalar sonucu düzenlenen ve genişletilen yol için Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ’ye teşekkür etti.


“Bu yolda devamlı kazalar yaşanıyordu”
Öncü Haber mikrofonlarına açıklamalarda bulunan Yukarı Yahyalar Mahallesi Muhtarı Ayşe Yıldırımoğlu, muhtarlığa geldiğinde ilk işinin buradaki yol düzenleme çalışmalarını başlatmak olduğunu belirten Yıldırımoğlu şöyle konuştu: “Muhtarlıkta ilk dönemim, bu yol kangren olmuş yara gibiydi.

Muhtarlığı devir aldıktan sonra ilk işim bu yolun düzelmesi için çalışmalara başladım. Belediye Başkanımız Faruk Özlü mahalle toplantısına geldiğinde bu konuyu dile getirdim. Kendisi de söz verdi. Okan müdür de elini çabuk tuttu ve çalışmalar hızlı bir şekilde başladı. Bu yolda devamlı kazalar yaşanıyordu, özellikle kış aylarında. Belediye otobüsleri daha çok kaza yapıyordu. Halkımızın ve yetkililerimizin çalışmalarıyla birkaç güne sonuç bulacak. Köyümüzün bir diğer sıkıntısında camii şadırvanımız.


Oda yapılınca bir eksiğimiz kalmayacak inşallah. Bu arada Celal Kasapoğlu’na özellikle teşekkür ediyorum. Mahalle programlarında not alınan konulardaki hassaslığı için geri dönüş sağlayıp yapılıp yapılmadığı konusunda teyit ediyor.”
HABER.C.ÜSTÜNER

Yorumlar (12)
Mahalleli 1 yıl önce
Köylü belliki sen eski tarafdansın yeni muhtarda yalakalık yalan dolan fırıldak yaparsa hoşunuza gider size öyle mutar lazım pislik içinde yaşamaya alışmışsınız
HALK 1 yıl önce
Neden zoruna gitti yıllardır yapılamamış tebrikler sayın muhtar başarılarının devamını dileriz
HALK 1 yıl önce
Yapılan hizmet niye zoruna gitti bir bayan muhtar bunu başarmış yaptırım yapmışsa O muhtarı tebrik ederim bıravo şimdiye kadar eski muhtar neden yaptıramamış yıllardır gelip geçerim çokda güzel olmuş Allah razı olsun yapanlardan emeği geçen
Ahmet 1 yıl önce
Arapcifliginde 2000donum boş arazinin içinde tek katlı evin üstüne yol çizen haritacilar var kamulastirmasini yapın diyoruz belediyenin parası yok diyorlar Mehmet Keleş sen çok yaşa beldiyenin durumu bu hale getirdin .
Düzceli 1 yıl önce
Çekemiyenler çatlasın
köylü 1 yıl önce
Biz mahalle olmadan daha iyidik bir mahalle olduk komşu komşusu nu şikayet eder oldu kimse kimseyle konuşmuyorr yazıklar olsun komşusu nu şikayet eden pisliklere
Vatandaş 1 yıl önce
Sonuç ta yapılan Bi iş var saygı duyulması gerekir.5 yıl yan gelip yatmaktan önemli. Bayan muhtarlarımızı destekliyoruz bidaha ki seçimlerde daha çok bayan muhtar olacağını umut ediyorum.
Muhtar 1 yıl önce
Kümeslerin tam karşısında benim evim olduğu için en magdur benim onlarla ilgili önlem çalışmalarına başladık
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
11°
açık
Yeni Sayımız