banner851

banner614

“MUHTAR GÖREVİNİ YAPMIYOR”

banner619

Gölormanı Köyünde yaşanan çevre kirliliğine, köy sakileri tepki gösterdi. Çevre kirliliği ile ilgili köy muhtarı Zekai Ay’a birçok kez şikâyette bulunmalarına rağmen bir sonuç alamadıklarını söyleyen köy sakinlerinden Gülay Bacaksız, “Muhtar görevini yapmıyor” dedi.

banner846
Gündem 07.02.2021, 15:02
2994
“MUHTAR GÖREVİNİ YAPMIYOR”
banner844

Düzce Merkeze bağlı Gölormanı köyü Nusrettin Yılmaz Mahallesi sakinleri, evlerinin hemen önünden geçen ve lağım sularının karıştığı küçük kanaletin bir an önce kapatılmasını istiyor.

Kanaletten etrafa pis kokuların yayıldığını ifade eden köy sakinlerinden Gülay Bacaksız, “Bu pis su, evimizin hemen önünden geçiyor. Koku nedeniyle kapımızı ve penceremizi açamıyoruz. Bu pis suyun hemen karşısında okul var. Yazın burada sinek ve farelerden geçilemiyor. Köy muhtarımıza defalarca şikayette bulunmamıza rağmen, bugüne kadar bir sonuç alamadık. Ben bu köye iki yıl önce taşındım. İki yıldır bu pis kokuyu çekiyoruz” dedi.

Muhtar iddiaları yalanladı

Konu ile ilgili Haber Merkezimizin irtibata geçtiği köy muhtarı Zekai Ay ise iddiaları yalanlayarak, “Benim evim de orada. Her gün oradan gelip geçiyorum. Böyle bir durum yok. Eğer köylülerimizin bir şikayeti varsa, olaya derhal müdahale ederiz” diye konuştu.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (1)
CAN 6 ay önce
RESIMDE ACIK NET MUHTAR GÖREVINI YAP AHA GÖRDÜN PISLIGI LAGIMI