banner851

banner614

MUHTAR UYARILARDA BULUNDU

banner619

Düzce’nin Yeni Taşköprü Köyü’nde korona virüs vaka sayılarında artış olunca köy muhtarı Hüseyin Gür, vatandaşlara uyarılarda bulundu. Gür, “Vatandaşlarımız önce kendisini sonra sevdiklerini korumalı. Maskeler takılmalı, sosyal mesafe korunmalı ve hijyene dikkat edilmeli” dedi.

banner846
Gündem 10.08.2020, 17:16
7942
MUHTAR UYARILARDA BULUNDU
banner844

Korona virüs salgını nedeni ile Düzce’nin Yeni Taşköprü köyünde vaka sayılarında artış meydana geldi. Köy muhtarı Hüseyin Gür, 2 bin 100 kişinin ikamet ettiği köyde 19 kişinin korona virüs testinin pozitif olarak sonuçlandığını ev karantinasında olan kişi sayısının ise 37 olduğunu açıkladı.

Muhtar Gür, “Köyümüzde 10 Ağustos 2020 tarihi itibari ile Korona virüs pozitif vaka sayımız 19, ev karantinası sayımız ise 37’dir. Özellikle şu yaz aylarında gittiğimiz deniz ve havuzlarda çok dikkatli olalım. Önce kendini sonra sevdiklerini koru. Maskeni tak, sosyal mesafeni koru, temizliğine dikkat et. Şu anki alabileceğimiz önlemler bundan ibarettir. Kalan tüm önlemler halkımız uyduğu sürece devletimiz tarafından alınmaktadır” dedi.

(İHA)

Yorumlar (3)
Dzc 13 ay önce
İlk bakışta kaymakamın odası sandım
Düzceli Vatandaş 13 ay önce
Macirlerin durumu fena eyvah eyvah
DÜZCELİ 13 ay önce
OTOBÜSLERDE YANYANA OTURMAK SERBEST NİYE BELEDİYELER ZARAR ETTİĞİ IÇİN VİRİSÜN BULAŞLMASI YASAK CAMİLERDE BİRBUCUK METRE ARAYLA NAMAZ KILINIYOR ORDA PARA IŞİ YOK VİRÜS BULAŞABİLİR BELEDİYE ANONS EDER SOSYAL MESAFEYİ KORUYUN BU MİLLET NEYAPACAK