banner851

banner955

MUHTARLARA “SÜREKLİ HALKIN İÇİNDE BULUNUN” TALİMATI VERDİ

Düzce Valisi Cevdet Atay, Düzce’nin sorunlarına yönelik çalışmalarına devam ediyor. Atay, bu kez de merkeze bağlı Mahalle Muhtarları ile bir araya gelerek değerlendirme toplantısı yaptı. Atay toplantıda, mahallerde yaşanan sorunlar hakkında bilgi aldı. Atay ayrıca Muhtarlara, sürekli halkın içinde bulunmaları talimatı verdi.

Gündem 28.08.2020, 16:20
1472
MUHTARLARA “SÜREKLİ HALKIN İÇİNDE BULUNUN” TALİMATI VERDİ
banner1032

Cumhurbaşkanlığı Valiler Kararnamesi ile Düzce Valisi olarak atanan Cevdet Atay, yaptığı başarılı çalışmalar ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Zamanını makamından çok sahada Düzce’nin sorunlarını çözmek için geçiren Atay, bu kez de Mahalle Muhtarları ile bir araya geldi.

Mahalle muhtarları ile değerlendirme toplantısı yapan Atay, mahallelerde yaşanan sorunlar ile ilgili de bilgi aldı. Toplantıda, Mahalle muhtarlarına sürekli halkın içinde bulunmaları konusunda talimat veren Atay, “Siz muhtar arkadaşlarımız, vatandaşlar ve bizim aramızda köprü vazifesi görüyorsunuz. Bu nedenle sürekli halkın içinde olmanızı, vatandaşlarımızın en küçük sorunlarını da bizlere iletmenizi istiyoruz. Bizler bu halk için burada görev yapıyoruz” dedi.

Haber: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (4)
Muhtarı olmayan mahallede 2 yıl önce
Çay mahallesi muhtarı varmı acaba kendisini sadece secim öncesi gormuslugumuz var mahalleli olarak kendini görmek isteriz aramızda
mesut 2 yıl önce
merkeze yakın köylere doğalgaz istiyoruz sn valim
Misafir 2 yıl önce
Millet vekili olacağına muhtar ol. millet vekili bile Ankara'ya gidip geliyor.. bedavadan maaş..
Orhan 2 yıl önce
SAYIN VALİ'M BÖYLE TALİMAT'MI OLUR,MUHTARLAR ZATEN HALKTAN BİRİ.SİZ O TALİMATI MÜDÜRLERİNİZE VERİN ÖZEL İDARE VATANDAŞA BİR TRAKTÖR TOPRAĞI ÇOK GÖRÜYOR
13
kapalı