banner851

banner614

MUHTEŞEM KONSER…

banner619

Düzce Belediyesi Kültür Merkezi bu kez Öğretmenler Günü konserine ev sahipliği yaptı. Düzce Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri verdikleri konserle dinleyicilerden tam not aldı.

banner846
Gündem 22.11.2017, 10:56 22.11.2017, 15:14
2069
banner844

Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından dün akşam düzenlenen konserde Düzce Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerinden oluşan koro Türk Halk Müziği’nin hafızalara kazınan birbirinden güzel eserlerini büyük bir başarıyla dinleyicilere sundu.Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’ndeki ÖNCÜ TV’nin 4.5G ile canlı olarak yayınladığı konsere Vali Yardımcısı Hasan Bağcı, İl Jandarma Komutanı Albay Yılmaz Özdemir, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı. Konserde 23 yaşında Batman’ın Kozluk İlçesi’nde terör saldırısında şehit olan Müzik Öğretmeni Şenay Aybuke Yalçın kendisiyle özleşen Mağusa türküsüyle anıldı.Geniş katılımın sağlandığı konserde zaman zaman duygusal anlar yaşandı. Konserin sonunda Vali Yardımcısı Hasan Bağcı ve İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit Güzel Sanatlar Lisesi Koro şeflerine çiçek takdim etti. İl Milli Eğitim Müdürü Yiğit yaptığı konuşmasında Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerine teşekkür ederek, tüm öğretmenlerin Öğretmenler Günü’nü kutladı.


 

Yorumlar (6)
tebrikler.. 4 yıl önce
Öyle güzel bir konserdi ki.. O pırıl pırıl gençlerin emeğine sağlık. Tebrik ediyorum.
....... 4 yıl önce
Bu okuldan 2017 yılında mezun olan 27 öğrenciden 24 tanesi şu anda ülkemizin en seçkin üniversitelerin eğitim fakültelerinde öğrenim görüyor. Gel okula liste duvarda asılı. Basari oranı yüzde 90 'ın üzerinde.
motorcu 4 yıl önce
daha önceki konseri dinlemiştim çok zevkliydi eminim buda çok güzel olmuştur fakat hiç haberimiz olmadı. videodan izlediğim kadarıyla çok güzel türk sanat müziği icra etmişler tebrik ederim
Mevlüt 4 yıl önce
Her zaman olduğu gibi yine Düzce Güze Sanatlar Lisesi büyüleyici, muhteşem bir müzik ziyafeti sundu. Başta okul müdürü Engin ÇAKIR'ı ve onun şahsında emeği geçen öğretmenlerini, şeflerini, yetenekli,musikişinas öğrencileri tebrik eder başar
Izleyici 4 yıl önce
Izlemekten keyif duyduğumuz bu program için emeği geçen herkese teşekkürler. Şahane, ve profosyenel bir konserdi .
İsmail 4 yıl önce
Güzel Sanatlar Lisesi öğrenci ve öğretmenlerini özellikle de okul müdürümüz Engin beyi tebrik ediyorum.