banner851

banner614

MÜSİAD DÜZCE’DEN MEHMETÇİĞE DESTEK

banner619

MÜSİAD Düzce Şubesi Başkanı Vefa Pehlivan ve yönetim kurulu üyeleri Hatay’da gerçekleştirilen MÜSİAD 103. Anadolu Vizyon Buluşmaları programının ardından üst yönetimle birlikte Suriye sınırına giderek Mehmetçiğe destek verdi.

banner846
Gündem 02.03.2020, 11:09 02.03.2020, 17:40
4328
MÜSİAD DÜZCE’DEN MEHMETÇİĞE DESTEK
banner844
banner785

MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan eşliğindeki MÜSİAD Düzce Şubesi Başkanı Vefa Pehlivan ve MÜSİAD Düzce Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri Nurullah Veli, Aziz Öz, Fikret Kurt ve Türkiye’nin dört bir yanından gelen MÜSİAD Şube başkanlarından oluşan heyet, MÜSİAD 103. Anadolu Vizyon Buluşmaları kapsamında Hatay’da gerçekleştirilen toplantı sonrası Suriye sınırına giderek Mehmetçiğe moral ve destekte bulundu.

MÜSİAD Düzce Başkanı Vefa Pehlivan ve yönetim kurulu üyeleri Hatay Reyhanlı’da bulunan İHH Lojistik Merkezi ve yetim çocuklar için yapılan Reyhanlı Eğitim Köyü’nü ziyaret etti. İHH Reyhanlı İdari İşler Sorumlusu Hamza Çakar rehberliğinde tesis ziyaret edilerek bilgiler alındı.

MÜSİAD Düzce Şube Başkanı Vefa Pehlivan yaptığı açıklamada, “MÜSİAD Düzce Şubesi üyeleri olarak her daim devletimizin ve milletimizin hizmetinde ve Mehmetçiğimizin yanında olduğumuzu vurgulamak istiyorum. Allah’tan tüm şehitlerimize rahmet diliyorum. Milletimiz daima var olsun inşallah.” ifadelerin kullandı.

Yorumlar (5)
harbici 1 yıl önce
eeeeeeeeeeeee sonuçta gerekten çok büyük iş yapmışlar.
şov 1 yıl önce
şova döndürdüler bu konuyu da yazık.
Asker,Yoksul 1 yıl önce
Bu Kodaman Ağabeylerin Arslanları Nerede Askerlik Yapmışlar Acaba? Sınırda Selfie Çektirmek Kolay.
Alp 1 yıl önce
Sizin sınıra gitmenizin bir faydası yok. Yiyorsa çocuklarınızı sınır ötesine gönderin. Reklam kokan ucuz hareketler...
Garip 1 yıl önce
Hayır gittiler de ne yaraya merhem oldular gittiler fotoğraf çektirip geri döndüler. Faydalı olmak istiyorlarsa TSK ya bağış yapsınlar şov yapmasınlar.
15°
kapalı