banner851

banner955

MUSTAFA TÜRKSEVEN TOPRAĞA VERİLDİ

Türkseven Ailesi’nin acı günü… Düzceli hayırsever Hacı Hidayet Türkseven’in kardeşi, Düzce eşrafından 77 yaşındaki Mustafa Türkseven, İstanbul’daki ikametinde vefat etti. Merhum Türkseven bugün kalabalık bir cemaat tarafından dualarla son yolculuğuna uğurlandı.

Gündem 29.03.2022, 09:46 29.03.2022, 17:26
5674
MUSTAFA TÜRKSEVEN TOPRAĞA VERİLDİ

Düzce’nin tanınmış sülalelerinden Türkseven Ailesi’nin acı günü…

Hacı Hidayet Türkseven’in kardeşi, Tahir Türkseven’in abisi merhum Nurhayat, Melahat ve Mehmet Türkseven’in kardeşi, Arzu Duygu ve Mertcan Türkseven’in babaları, Düzce eşrafından Mustafa Türkseven 77 yaşında İstanbul’daki ikametinde vefat etti. Acı haberi alan aile yakınları telefon ve ziyaretlerle başsağlığı dileklerini iletti. Yine idareci ve siyasiler de yayımladıkları mesajlarla Türkseven Ailesi’nin acısını paylaştı.

Merhum Türkseven için bugün Merkez Büyük Camii’nde düzenlenen kalabalık cenaze töreninde aile fertleri cami avlusunda taziyeleri kabul etti. Siyaset ve iş dünyası ile protokolden çok sayıda ismin katıldığı cenazede kardeşini kaybeden Hacı Hidayet Türkseven’e sabırlar dilendi. 

İkindi namazına müteakip kılınan cenaze namazdan sonra, merhum Mustafa Türkseven’in cenazesi Düzce Şehir Mezarlığı’ndaki aile kabristanlığında defnedildi.

Öncü Medya Grubu ailesi olarak merhum Mustafa Türkseven’e Allah’tan rahmet; ailesi, yakınları ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

Yorumlar (1)
T 7 ay önce
EŞİ TÜLİN HANIMIN ADINI YAZMAYI UNUTMUŞSUNUZ
20
açık