banner851

banner955

“NE ALDANAN OLACAĞIZ, NE DE ALDATILAN TARAFTA OLACAĞIZ”

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, 2023 yerel seçimleri öncesinde verdikleri tüm sözleri tutarak, Düzce’ye yeni yatırımlar kazandırdıklarını söyledi. Öncü Haber mikrofonuna yaptığı açıklamada, “Tabii AK Parti’nin kurulduğu yıllarda, hiçbir şey eskisi gibi olmayacak diye, yola çıktık. Ne aldanan olacağız, ne aldatılan taraf olacağız” diyen Keskin, “2023 seçimleri sonrasında hedeflerimizi halkımızla paylaşacağız” ifadelerini kullandı.

Gündem 19.10.2022, 18:30 19.10.2022, 16:55
360

Türkiye, 2023 Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimlerine hazırlanırken, AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, Öncü Haber Mikrofonuna çarpıcı açıklamalarda bulundu. 2019 Yerel Seçimlerinde Düzce halkına verdikleri birçok sözü yerine getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Keskin, “Üzerinde durduğumuz ve yatırımını aldığımız köylere çocuk oyun parkı 120 tane yapılacak ve devamı da gelecek. Mesela Boğaziçi’nde bir gençlik merkezi, sağlık ocağı yapılacak, o son aşamalarında. Beyciler mahallesinde geziye gittim ve orada muhtarlarımızın ve gençlerimizin istediği spor kompleksi vardı. Onun yazışmalarını yaptık. Beyciler mahallesine de önümüzdeki günlerde müjdemizi vereceğiz, onunla uğraşıyoruz. Düzce’de özellikle eğitim konusunda Milli Eğitim Bakanımız gelmişti. Tarihinde görmediği kadar yatırım aldık. Eğitim seviyesi yükseldi. Ben en çok şuna seviniyorum; Bilim sanat Merkezi dediğimiz eğitim merkezi Akçakoca’da bir tane Düzce’de iki tane oldu. Hatta ziyaret ettiğimiz çocuklar teleskop istemişlerdi bizden. Bir baktım 500-600 bin civarında onları da aldık. Çocuklarımızın da isteğin yerine getirdik. Düzce’nin her tarafı bir yatırım aşamasında.  Beklentimiz özellikle seçimlerden önce, çok daha fazla köylere yol yapmak. Özellikle belediyemizin merkezde yaptığı şehir kimliğini oluşturan Millet Bahçeleri,  Asar Deresi Projesi, Sanayi Sitesi, yani buralarda gözle görülen bir şeyler olması. Şu anda Asar deresin de çalışılıyor. Yıllardan beri konuşulup, bir çivi çakılmamıştı. Buna çok şükür belediyemiz bir el attı. Şu anda da baya bir asfalt yapıldı. Şehir merkezinde en son Ela Bahriye Oral Bulvarında da şu an da çalışma devam ediyor. Bir yol yapılacak, Çam Köy yanından gelip, bu Hal Kavşağından çıkacak olan, 25 metre genişliğinde olan, karayolu var. Oranın da ihalesi yapıldı o da hızla başlanılacak önümüzdeki yıl” dedi.

“Mahalle sözleşmelerinde yazan maddelerin yüzde 90’ını yerine getirdik”

2019 yılında yapılan yerel seçimler öncesinde Düzce merkeze bağlı mahalleler ile gerçekleştirdikleri mahalle sözleşmelerinin yüzde 90’ını gerçekleştirdiklerini dile getiren Keskin, “Özellikle üç kavşağı, Çoban’dan başlayıp da, Hal Kavşağına kadar olan, Olimpiyat Kavşağı’ndaki trafik yoğunluğu, bu yol hafifletecek. Onu ben çok önemsiyorum. O belediyemizin yaptığı, bizlerin yaptığı, milletvekillerimizin yaptığı, önemli işlerden birisi.  Dolayısıyla durmadan devam ediyor, bu yatırımlar. İşte itfaiye binası, özelikle bu eski kaymakamlık, yeni kütüphane,  Konak Gazinosu’nun oraya kütüphane. Yani bizim kültürel olarak da değişimin ve dönüşümün yaşandığı bir dönemden geçiyoruz. Tabii ki pandemi engel oldu, işte bu felaketler engel oldu, tüm bunlara rağmen biz 56 mahalleye sözleşme imzalamıştık. 2019 yılında seçimlere girerken, bu sözleşmeler ne durumda, bunları takip ediyor musunuz? Diye. Yazılan maddelerin %90’ı yapılmış. Yani 56 mahalleyi biliyorsunuz Belediye Başkanımız da gezdi.  %90’ı yapılmış parklarıyla, yollarıyla, bu bizim için büyük bir mutluluk. Biz teşkilat olarak haziran seçimlerinden önce, yerel olarak vizyon belgesi sunacağız ortaya. Yani diyeceğiz ki, ‘Ey Düzceliler;  milletvekillerine, adaylarımıza AK Partiye oy verdiğiniz takdirde, Düzce’de bu 5 sene içinde şunları yapacağız, hedefimiz bunlar.’ Bu hedeflerimizi halkımızla paylaşacağız. Nasıl Cumhurbaşkanımız, hedeflerini tüm Türkiye ile paylaşıyorsa, bizde AK Parti olarak, teşkilat olarak, paylaşacağız.  Tabii AK Parti’nin kurulduğu yıllarda, hiçbir şey eskisi gibi olmayacak diye, yola çıktık. Ne aldanan olacağız, ne aldatılan taraf olacağız” açıklamalarında bulundu.

Yorumlar (2)
Köylü 2 ay önce
Evet 6 yıl öncesini unuttuk çünkü. Aldanan olmayacağız :)
Gaffur Aksakal 2 ay önce
Yar saçların lüle lüle AKP sana güle güle...
Az kaldı.