banner851

banner614

NE SOSYAL MESAFE, NE DE MASKE

banner619

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü “Düzce Yürüyor Yüzler Gülüyor “ projesi kapsamında 30 katılımcıyla Bahçeşehir 3.Bölge Kent Ormanı’nda Doğa Yürüyüşü gerçekleştirdi. Koronavirüs salgının etkisini artırarak devam ettiği bu günlerde etkinliğe katılanların sosyal mesafeye uymaması ve maske takmaması ise tepki çekti.

banner846
Gündem 26.10.2020, 11:46
3990
NE SOSYAL MESAFE, NE DE MASKE
banner844

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün “Düzce Yürüyor, Yüzler Gülüyor”  isimli projesi kapsamında doğa yürüyüşleri düzenlenmeye devam ediyor. Bu kapsamda geçtiğimiz hafta sonu da Bahçeşehir 3. Bölge Kent Ormanı’nda 30 kişinin katılımıyla doğa yürüyüşü yapıldı. Etkinliğe dair fotoğraflar müdürlüğün resmi hesaplarından paylaşıldı.

Koronavirüs kaynaklı yeni hasta ve vefat sayıları mayıs ayındaki korkutucu rakamlara ulaşmışken 30 kişinin katıldığı yürüyüş etkinlikte hiç kimse sosyal mesafe kuralına uymadı. Üstelik bir katılımcı bile maske takmadı.

Sonbaharın gelmesi, kışın da yaklaşmasıyla birlikte yoğunluğun arttığı alanlarda koronavirüse karşı çok daha dikkatli olunması gerekirken sorumsuz etkinlikten gelen görüntüler pes dedirtti.

Günlük hasta sayılarının 90'a dayandığı Düzce'de skandal etkinliğin ardından gözler Düzce Gençlik Spor İl Müdürlüğü’ne ve Düzce Valiliği’ne çevrildi.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (7)
İSİMSİZ8181 7 ay önce
BİR ÇOĞUDA SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ MEMURU (PERSONELİ)
Ömer 7 ay önce
Valilik resimlerden kişileri tanır ve ceza yazar.Yani inşAllah yazar.Bunlar cezadan çok daha fazlasını hakediyor.Birde gülüyor zavallı.
Betül Özdemir 7 ay önce
Açık havada yürüyüş yapıyor insanlar gayet de mesafeliler. Siz kafe ve alışveriş merkezlerini haber yapın önce....
Mesafe ve maske ihlalleri oralarda.Haber yapmış olmak için haber yapmışsınız.
Cemil Demir 7 ay önce
Açık havada buluşma oranı o kadar düşük ki
İREM 7 ay önce
AÇIK HAVADA MASKE ZORUNLU OLMAZDI O ZAMAN
Aa 7 ay önce
Önce düzenleyen kuruma gerekli işlemler ve akabinde de bu yürüyüşe katılan insanlara maske cezası yazılmalıdır....Entel bi yürüyüş olunca ce ormanda olunca kurallar geçerli olmuyor mu???
SOUL 7 ay önce
Anıt park taki rezalet ne demeli
18°
açık