banner851

banner614

Ne yolu var, ne de tabelası

Bu zamana kadar yapılması konusunda değişik söylemlerin olduğu Organize Sanayi Bölgeleri'nin yolları hala yapılmayı bekliyor. OSB'lerin tabelaları da hala yok.

banner619
Gündem 21.06.2009, 13:08
205
Ne yolu var, ne de tabelası

Daha öncede yapılan açıklamalarla ikinci etap çalışmalarının havaların ısınmasıyla birlikte başlanılacağının söylendiği Organize Sanayi Bölgeleri yolları hala yapılmayı bekliyor, Havalar ısındı ama yolların yapılmasıyla ilgili geçen zamana rağmen somut bir adım atılmadı.

Daha öncede yolların bozukluğu nedeniyle şikayetlerin yaşandığı OSB'de asfaltlama çalışmalarının başlaması beklenirken bu çalışmanın ne zaman başlayacağı ise belirsiz, Bu konuda yetkililerin somut bir adım atması bekleniyor. Özellikle şehir dışından gelen taşıtların OSB'ye gitmek için bu yolları kullanmaları yolların bir an önce yapılması gerektiğini de ortaya koyuyor.

OSB'ler nerede?

Şehir dışından gelen araçların bir başka derdi ise OSB'leri bekleyen tabelaların hala yapılmamış olması. Kervana kadar gelen vatandaşların yolun devamını ise yoldan geçen vatandaşlara sorarak bulmaya çalışıyor. Yaşanan tabela sorunu da yol sorunu gibi bir an önce çözülmeyi bekliyor.
Bu iki sorun şimdilik beklemede kalırken çalışmaların ne zaman başlayacağı ise her zamanki gibi belirsiz.

Yorumlar (0)