banner851

banner955

NEREDE BU DEVLET?

Daha önce işçilerinde görülen Korona Virüs vakası ile gündeme gelen Örma Tekstil Fabrikası çevresinde çekilen görüntüler, bu kadarına da pes dedirtti. Görüntülerde, çalışanların fabrika çevresinde maske takmadıkları, sosyal mesafe kurallarına uymadıkları ve toplu halde yere oturarak, salgına davetiye çıkardıkları görüldü.

Gündem 05.09.2020, 18:42 06.09.2020, 12:31
32563
NEREDE BU DEVLET?

Tüm dünyada etkisini sürdüren Yeni Tip Covid – 19 Pandemisinde  tehdit devam ediyor. Türkiye’de başta Sağlık Bakanlığı ve İçişleri Bakanlığı olmak üzere devletin tüm kurumları salgına karşı büyük bir mücadele verirken, vatandaşların alınan tedbir ve kurallara uymaması, vaka sayısındaki artışa neden oluyor.

Buna en son örnek ise, Düzce’de faaliyet gösteren ve daha önce çalışanlarında virüs tespit edilen Örma Tekstil Fabrikası oldu.  0542 767 18 81 No’lu Öncü Haber WhatsApp İhbar hattına gönderilen görüntülerde, fabrika çevresinde maske takmayan ve sosyal mesafe kurallarına uymayan işçilerin, iç içe oturdukları görüldü.

Görüntülerde işçilerin Koronavirüs salgınına aldırış etmeden, maske kullanmamaları ve sosyal mesafe kurallarına uymamaları dikkatlerden kaçmazken, bu durum tehlikenin boyutunu gözler önüne serdi.  

Haber: Savaş ARI

Yorumlar (66)
Oğuzhan81 2 yıl önce
Cahil Cühelalar.
Dogrucu 2 yıl önce
oncu sen kime hizmet ediyon
Ne istiyon bu adamlardan
Her zamanki gibi rezil haber anlayışınız devam ediyor
Kendinize yakışanı yapiyonuz
Okuyucu 2 yıl önce
Fotoğrafta bende olsaydım izinsiz resmim paylaşılmış diye dava açardım kesiin !!
Nisa eski Örma çalışanı 2 yıl önce
Siz ne biliyorsunuz ki insanlara hakaret ediyorsunuz yemek yerken çekilen bir resim için insanlara demediğiniz kalmadı yazık size burda bu insanlara laf edeceğinize çıkın bi Düzce merkeze bakın insanları yaklaşma diye bizzat uyaran biziz onlar maskesiz gezer tozar marketlerde önlem yok girişte eldiven maske verilmiyor bide İzmit’e geçip bir markete gidin orda giren çıkan müşteriler bile sayıyla alınıyor sürekli uyarılıyor önce siz halk İçin marketleri denetleyin zahmet olmazsa
has düzceli 2 yıl önce
yemekhanede yeseler cok farklı olacak sanki bırakın herkes kendini düşünür siz virüsbüsleri napıcaz onu söyleyin. çarşı içine girmeyen saçma araçlar
Duzcelı81 2 yıl önce
Hatira olarak saklayin koronadan ölen olunca hatıra kalır
Osman 2 yıl önce
İyi yapmışsınız. İnsanları da firmaları da teşhir edin. Bari böyle biraz tedbiri artırırlar. Biz de kimden uzak duracağımızı bilelim.
Sadece insan 2 yıl önce
Yorumların %90 'ı herkes dikkat etmiyor, biz etmeyince niye sorun oluyor şeklinde. Yanlıştan örnek olmaz arkadaşlar, herkes kendi görevinden sorumlu. Başkasının dikkat etmiyor olması size dikkat etmeme hakkını vermez. Bunca yaşanmışlığa rağmen kurallara uymayıp, üstüne bir de yetmizmiş gibi bunu fotoğraflıyorsunuz. Böyle bir şey yok. İnadına mı yapıyorsunuz? Madem yaptınız o zaman bedelini ödemeniz gerekiyor, eğri oturalım ama doğru konuşalım.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
22
açık