banner851

banner955

NOTER HUZURUNDAKİ KURA ÇEKİMİ SOSYAL MEDYADAN YAYINLANDI

Düzce Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde çalıştırılmak üzere İŞKUR aracılığıyla "Sürekli İşçi" alım ilanına çıkan Düzce Üniversitesi, sürekli işçi kadrolarına alınacak asıl ve yedek adayların kura çekimini noter huzurunda gerçekleştirdi.

Gündem 04.06.2020, 15:00 04.06.2020, 14:28
3286
NOTER HUZURUNDAKİ KURA ÇEKİMİ SOSYAL MEDYADAN YAYINLANDI
banner1032

Düzce Üniversitesi Hastanesi için sürekli işçi alımı kura çekimi Düzce 2. Noteri Aygün Akyürek tarafından gerçekleştirildi.

Cumhuriyet Konferans Salonu’nda yapılan kura çekimine; daire başkanları, Düzce Üniversitesi’nce görevlendirilen personeller ve basın mensupları katıldı. COVID-19 virüsü nedeniyle, yaşanılan kısıtlamalar sonrası başlayan yeni normalleşme sürecinde, kamu kurum ve kuruluşlarında toplantı, konferans, seminer, eğitim gibi etkinliklerin yapılmaması hususunda yetkili kurumlarca yapılan uyarılar göz önünde bulundurularak kura çekimi, halk sağlığını korumak açısından başvuru yapanların katılımına kapalı, sendika temsilcilerine açık olarak yapıldı.

Düzce Üniversitesi’nin youtube, twitter ve facebook sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlanan kura çekiminde; Sürekli İşçi Alım Kurası’na girmeye hak kazanan adaylar arasından 64 adet hasta bakımı ve temizliği görevlisi ile 6 adet güvenlik koruma görevlisi için asıl ve asıl sayısı kadar yedek aday Noter huzurunda belirlendi.

Kesinleşen asıl ve yedek aday listelerine Düzce Üniversitesi’nin internet adresinden yayınlandı

Yorumlar (2)
Sağ.Müduru Yasin Beye. 2 yıl önce
Düzce Devlet Hastanesinden Emekli olan M.Ö emekli oldukdan sonra yerine kızi M.Ö yü sokuyor.Hemde kadroların geleceğinı bildikleri için temizlikden hop kadroya.Ama kiz teknisyen.Ameliyathaneden emeklinolan babann yerine geçivermiş.Onca insan İş Kura boşami müracaat ediyor.Bu emekli M.Ö nün nasıl bir ayricaliği var.Herkes bir yakınini sokamıyor.Tabi M.Ö nün kızi ve damadi Vekilin Eczanesinde çalışmış.Ayni zamanda Vekil beyefendi yeğeninide hastaneye sokuyor.Yakıstimi Vekil bey.Ben sokamadım yeğenimi.Hast.Müd.ü nasıl oluyor bu.Kim ricacı oldu.Açiklasinlar..Bi aciklama bekliyoruz.
hamza 2 yıl önce
su isler icin bile kura cekiliyor sanki kpssden nemur aliniyo durum bu kadar kotu mu ulkede ha orda ordaki memurlarda sanki nasa yetkilidi alttarafi meemur
22
açık