banner851

banner955

O ANLAR VATANDAŞ KAMERASINA YANSIDI

D – 655 Karayolu Yığılca Işıkları Mevkisinde Düzce Merkez istikametine seyreden bir motosiklet sürücüsü eşi ve 2 çocuğuyla hiçbir güvenlik önlemi almadan süratli bir şekilde motosiklet kullanırken görüntülendi. Çocuklarında koruyucu hiçbir önlem olmadan yolculuk eden motosiklet sürücüsü ise vatandaş kamerasıyla kaydedildi.

Gündem 19.09.2022, 19:00 20.09.2022, 14:05
2482

Olay bugün D – 655 Karayolu Düzce İstikameti Yığılca Işıkları Mevkisinde meydana geldi.

Bir motosiklet sürücüsü 2 si küçük çocuk olmak üzere 4 kişilik ailesiyle trafiğin aktığı karayolu üzerinde hiçbir güvenlik önlemi almadan süratli bir şekilde yolculuk yaparken görüntülendi.

Hem eşinde hem çocuklarında kask olmamasına rağmen süratli giderek hem kendi canını hem ailesinin canını hem de trafik güvenliğini tehlikeye sokan bu sorumsuzluğun sahibi ise trafikte yolculuk halinde olan diğer vatandaşlar tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

Görüntüleri izleyen vatandaşlar motosiklet sürücüsünün bu sorumsuzluğuna tepki gösterdi.

Yorumlar (11)
halk 4 gün önce
Ne kadarda akılsızmışsız..Beyin vermiş Allah ama işletememiş.Adam 20 yıl öncesınde durmuş..Lan dünyadan haberin varmı..Dünyenın en kötü ekonomisi olan ülkedesin..Hazirana kadar dolar 25 lira...Avrupada G20 den düştün..Nijerya bile senden daha iyi...
çok fakirledik yeaa 5 gün önce
akpden önce düzcede kaç mekan vardı.ve doluyormuydu.şimdi en lüx mekanlar ve içi dolu.sokaklarda en lüx araçlar.çorap satan memurlar en lüx otellerde tatil yapıyor.akpden şikayetçiyim.pazarcılık yapan memur neslini kuruttu.
ahmet 5 gün önce
o adamı o motorda bu şekilde seyehat etmeye iten hayatı bu kadar zor kılan devlet büyükleri utansın. adam ister mi çocuklarıyla böyle gitmek.
akpden önce ferrari 5 gün önce
evet.akpden önce herkes ferrariyle gezerdi.eğer mertsen cevap ver.akpden önceki şehir fotolarını bul.sokaklarına bak.kaç otomobil göreceksin.sayabilirsin.onlar da teneke.şimdi aynı sokağa bak.her cins ve lüxten var.sayamazsın.yalan mı.
? 5 gün önce
Araba alabilecek gücü var aslında ama zevkten biniyor ve ailesini tehlikeye atıyor...
halk 5 gün önce
bu milleti yoksullaştırmanın görüntüleri bunlar. yüreğin varsa yayınla öncü.
hiç sordunuzmu niye 5 gün önce
kimse ne kendini ne ailesi bu şekilde taşımak istemez o adam bilmiyormu araba alıp binmesini hem alsa ne olacak 6 ayda bir mtv her sene veya 2 sene muayne yılık trafik siğortası aldı başını gitti kimse maval okumasın yapılan tabiki hoş değil ama elde avuçda olmayınca oluşan toplu bu Allah kolaylık vrsin
vatandaş 5 gün önce
Nasıl suratli halk otobusu gecıyor ya adamı cok abartıyosunuz sagdan gıdıyor adam ıste yoklugun gozu kör olsun adamda merso varda motoramı bınıyor
Yamalı Pantalon 5 gün önce
Vatandaş imkanlar dahilinde geçinmeye çalışıyor. Ne yapsın adam. Haklı değil tabiki ama yokluk adama neler yaptırıyor işte.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
12
açık