banner851

banner614

O GÜN YAŞANMASI MANİDARDIR

MHP Düzce İl Başkanı Ümit Yılmaz, İstanbul’da meydana gelen menfur terör saldırılarına ilişkin yaptığı açıklamada, AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin gibi anayasa değişikliği teklifinin meclise geldiği gün yaşanmasını “manidar” şeklinde yorumladı. Terörle mücadele konusunda tavrı en net parti olduklarının altını çizen Yılmaz, hükümete, “Terörle müzakere etmeyiniz, terörle amacına uygun bir şekilde mücadele ediniz. Müzakere ederek terörü çözemezsiniz.” diye seslendi.

banner619
Gündem 12.12.2016, 10:03
1033
O GÜN YAŞANMASI MANİDARDIR

Türkiye’yi derin bir üzüntüye sevk eden İstanbul’da Beşiktaş’taki kalleş terör saldırılarına bir tepki de MHP Düzce İl Başkanı Ümit Yılmaz’dan geldi. Saldırıları lanetleyen MHP İl Başkanı Yılmaz, “Terörle müzakere değil, mücadele edelim.” mesajı verdi.

Terör hedefine ulaşamayacak”

MHP Düzce İl Başkanı Ümit Yılmaz, Beşiktaş-Bursaspor maçının akabinde emniyet güçlerine yönelik yapılan menfur terör saldırısını şiddetle kınadığını belirterek; şöyle konuştu: “Türkiye ne zaman bir açmazdan ve çıkmazdan çıksa, önü açıldığı zaman hemen böyle bir uluslar arası terör saldırılarının hedefine oturuyor ve terör olayları yapılmaya çalışılıyor. Anayasa değişikliğiyle birebir ilişkili olduğunu düşünüyorum. Çünkü Türkiye her zaman söylediğimiz gibi MHP olarak, Türkiye bir açmaz ve çıkmazın içinde ve yönetim olarak sıkıntılı bir dönemden geçiyor. Bunun önünü açmak için Sayın Genel Başkanımız hükümete yol gösterici ve çözüm önerisi sunucu bir şekilde davrandı. Hükümet yetkilileri de bu değerlendirmeyi göz önüne alarak, uygun düzenlemeleri yaptılar ve Türkiye’nin önünü açacak, Türkiye’deki yönetim kaosunu ortadan kalkacak bir anayasa taslağı hazırlandı. Hemen akabinde bu patlamanın olması manidardır bizce. Türkiye çok güçlü ve büyük bir ülke, bu saldırılarla yılmayacak yıkılmayacak bir ülke. Bu yüzden terör hedefine ulaşamayacak.”

Türkiye üzerinde oyunlar oynayan ülkelerin maşaları…”

“Terörü tek ayaklı düşünürsek, yanlış yaparız.” diyen Yılmaz, sözlerine şu şekilde devam etti: “Türkiye üzerine oynanan oyunların hepsinde biz hep bunu ifade ettik. Terörü birbirinden ayıramazsınız. FETÖ, DAEŞ, IŞİD, PKK, PYD bunların hepsi birbiri ile bağlantılı ve uluslararası istihbarat örgütlerinden destek alan ve Türkiye üzerinde oyunlar oynayan ülkelerin maşalarıdır. Bunlar birbirlerine taşeronluk yapan örgütler.”

Terörle müzakere değil; mücadele edin”

MHP Düzce İl Başkanı Ümit Yılmaz son olarak terörle mücadele konusunda tavrı en net parti olduklarını vurgulayarak çözümü şu sözlerle dile getirdi: “Bizim MHP olarak terörle mücadele konusunda tavrımız bellidir. Biz hep şunu söyledik; terörle müzakere etmeyiniz, terörle amacına uygun bir şekilde mücadele ediniz. Müzakere ederek terörü çözemezsiniz. Ülkedeki insan hak ve özgürlüklerini kısıtlamadan terörle etkin bir şekilde mücadele edebilirsiniz. Terörü dünya üzerinde hiçbir ülke sıfırlayamaz ama önünü alabilirsiniz. Gerekli uygulamalarınızı gerek sınır içinde gerek sınır ötesi operasyonlarla yapmak durumundasınız.”

Yorumlar (6)
Ndm 5 yıl önce
Sn.Başkan Bir buçuk yılda 33 bomba patlamış. 446 kişi hayatını kaybetmiş. Yandaş medyada hala tek manşet var. Başkanlık. Madem o günün seçilmesi manidar diğer patlamalar ne oluyor?. Efendim Fransa'da da patlama oldu diyorlar. Fransa'da 365 günde bir patlama oldu. Fransa İç işleri ve Adalet Bakanı istifa etti. Biz de ise bırakın bakanı, vekili, muhtar bile istifa etmedi...
MHPLİ 5 yıl önce
yarın seçim olsa. akp ye çalışan bahçeli olduğu sürece kimse partiye oy vermez. oyu geçtim sandık görevlisi bile bulamıcaksınız.
Hasan Tahsin 5 yıl önce
Bu bombaları patlatanlar sizin dediğiniz gibi üfürükten işler için yapmaz.Ayıptır Türkiye'yi hedef alan ,bizi diz çökertmeye çalışan ABD ve Batı bu işin arkasındaki.Başkanlığınız batsın.Milletin birlik zamanı ,milleti karpuz gibi ikiye bölüyorsunuz.Milletvekilliğin garanti mi oldu şimdi.
sizinde işiniz zor 5 yıl önce
mhp olmuş akp yancısı sizde vatan millet sakarya savunmaya çalışıyorsunuz..mhp ülkü ocakları dışarıdan cok kötü görünüyor artık itibarınız yerle bir edildi..muhakkak sizlerde bu durumdan memnun değilsiniz ama durumunuz bu
Ümit Ergün 5 yıl önce
Mhp'nin dağa don yolladığı zamanlarda mücadele ediyorduk. 26 yıldır mücadele ediyoruz. Devlet içindeki Batıya çalışan veya çıkar için çalışanları temizlemedikçe bu mücadele %100 verimli olmayacak
ESKİ !! ÜLKÜCÜ 5 yıl önce
SN. Başkan...... gösterdiğiniz yol yol değil. MHP nin siyasetten silinişidir. AKP ye YARDIMCI olmakla yol göstermek arasında dünya kadar fark var. Yarın hangi yüzle sokakta siyaset yapacaksınız . SİZE VERİLEN OYLARA YAZIK ETTİNİZ.