banner851

banner955

O PERSONELLER 2 GÜN BOYUNCA İDARİ İZİNLİ SAYILACAK

Düzce Valisi Cevdet Atay, il genelinde kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle engelli ve hamile kamu görevlilerinin yarından itibaren 2 gün boyunca idari izinli sayılacağını açıkladı.

Gündem 23.01.2022, 18:58
6659
O PERSONELLER 2 GÜN BOYUNCA İDARİ İZİNLİ SAYILACAK
banner986

Bölgemizi etkisi altına alan kar yağışı ve soğuk hava dalgası, etkisini sürdürüyor. Yer yer kuvvetli yağan kar yağışı günlük hayatı olumsuz etkilerken, Düzce genelinde ulaşımda aksamalar meydana geliyor.

Meteorolojinin kar yağışının 4 gün daha Düzce’de etkili olacağı yönünde tahminde bulunmasının ardından, Düzce Valisi Cevdet Atay, olumsuz hava koşullarına karşı, engelli ve hamile kamu çalışanlarının yarından itibaren 2 gün boyunca idari izinli olduklarını belirtti. ,

Konu ile ilgili Düzce Valiliği’nin resmi Twitter hesabından açıklamalarda bulunan Vali Atay, “Olumsuz hava koşulları ve devam eden yoğun kar yağışı nedeniyle; oluşabilecek buzlanma ve don olayları göz önünde bulundurularak, 24 - 25 Ocak 2022 tarihlerinde (2 gün) kamuda çalışan engelli ile hamile personel idari izinli olacaktır” diye konuştu.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (4)
Haksızlık 4 ay önce
Sağlık çalışanları hariçmiş,sağlık çalışanı hamile olunca hamile sayılmıyor mu ?
İSİMSİZ 4 ay önce
Özel sektörün ki çocuk değil heralde kamu ve özel sektör olarak ayrılıyor Hamile her ne durumda olursa olsun hamiledir özel sektör ve kamu olarak ayrılmamalı!!!
Hlk 4 ay önce
Bizde sabahin korunde yollara dizilelim.Ne engeli var.top oynarken kar selfileri atarken engeli yok.Ayagi kolu saglam.binparmagi egik.bumu engel..
Gökhan 4 ay önce
Sayım valim neden sadece kamu kurum ve kuruluşlarındaki engelli ve hamile vatandaslar ozel sektorde calsan hamile ve engelliler insan degillermi onları neden kapsamıyor bu izin
19
parçalı bulutlu