banner851

banner614

O YOL YAPILDI!

Azmimilli Mahallesi Darıcı Sokak sakinlerinin yol isyanı karşılık buldu. Düzce Belediyesi vatandaşların Öncü Haber aracılığıyla dile getirdiği tepkilere kayıtsız kalmayarak çamurlu yolu asfalta kavuşturdu.

banner619
Gündem 29.11.2016, 16:36
3592
O YOL YAPILDI!

Düzce’de olumsuz hava şartları ve etkili olan yağışlardan nasibini alan Azmimilli Mahallesi Darıcı Sokak’taki bozuk yol için Düzce Belediyesinden beklenen adım geldi.
Yolda bulunan derin çukurların yağmurun ardından adeta gölet haline geldiği sokak için vatandaşlar Düzce Belediyesine taleplerini Öncü Haber aracılığıyla duyurmuştu.
Vatandaşların şikayetini gören belediye yetkilileri ulaşımda yaşattığı zorluklar nedeniyle halkın elini kolunu bağlayan yolda asfaltlama çalışması yaptı. Vatandaşlar yolun asfaltlanmasını memnuniyetle karşıladıklarını ifade ederek ulaşımda güçlük çekmediklerini belirtti.

Yorumlar (28)
darıcı mah. 5 yıl önce
yarısı yapılmış yolun diğer yarısı hala çukur çamur.
81 DÜZCE 5 yıl önce
adapazarı bolu şaha kalktı level atladılar.. biz depremden buyana olduğumuz yerde sayıyoruz.bu belediyeyi Allah islah etsin böle bir belediyecilik olmaz.şu yolun rezilliği geçen seneden beri sankı define arıyorlar her Allahın günü kazı mı yapılır yazık.
Duzceli 81 5 yıl önce
mahalle muhtarlariniza biraz baski yapin devletin her yerde gozu olamaz . maasa baglandilar insan muamelesi goruyorlar ama mahallesinin eksigini rapor halinde ilgili yerlere bildirmeli. o yollardan onlarda geciyor.
Emrah 5 yıl önce
ALLAH rızası için şu Körpeşler arapçiftliği yolunada bi bakılsa artık araçlar gidemiyor bu Nası bi iştir yıllardır aynı şekilde
mahalleli 5 yıl önce
tşk edriz mahalle buyuklerinden öncü haberden belediyeden yaptıkları için
AKREP 5 yıl önce
SAYIN BELEDİYE BİR ZAHMET DERELİ TÜTÜNCÜ, CUMHURİYET, DEDELER VE SOĞUKPINAR VS VS BU YOLLARI BİR GÖRÜN YA PATATES TARLASI GİBİ KOSKOCA YAZ AYI BİTTİ OTURDUNUZ, BU KIŞ AYI ÖNCESİ KAZDINIZ BIRAKTINIZ HER GEÇİLDİĞİNDE O YOLLARDAN KULAKLARINIZ ÇINLATILIYOR ADAM GİBİ YAPIN İŞİNİZİ
fazla bile 5 yıl önce
burdakılere bu yol fazla bile
Ali 5 yıl önce
Yine soyluyorum cilimli konuralp arasi yolda araba surmekten nefret ediyorum .duyarli .bir idareci yokmu vatandas olarak mahkemeye basvursam kimden davaci olmam laazim ..duverduzu koyu .yollar icler acisi kasisten kacayim derken karsina aniden araba cikiyor . Kime gidecegiz kimedert yanacagiz
Hukukçu 5 yıl önce
Bu konuda açılabilecek bir dava yok. Tepkinizi sandıkta göstereceksiniz!!!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın