banner851

banner614

ÖĞLE TATİLİNDE VE HAFTA SONU DA HİZMET VERECEK

banner619

Ulaşımda yeni sisteme geçişmesiyle birlikte serbest seyahat kartları, engelli seyahat kartları ve tam seyahat kartlarının yeni taşıma kartları ile değiştirilmesi işlemine başlandı. Belediye önünde kart değişimi için bekleyen vatandaşların oluşturduğu yoğunluk oluşması üzerine Düzce Belediyesi yeni önlemler aldı.

banner846
Gündem 27.08.2020, 11:53 27.08.2020, 12:04
2718
ÖĞLE TATİLİNDE VE HAFTA SONU DA HİZMET VERECEK
banner844

Düzce Belediyesi şehir içi ulaşım sistemi yenileme işlemine kartların değişimi ile devam ediyor. Vatandaşlar otobüslerde kullandıkları taşıma kartları bugün itibariyle Düzce Belediyesi Merkez Hizmet Binasında ücretsiz olarak yeni kartlarla değiştirilmeye başlandı. Ulaşım kartlarını değiştirmek ve eski kartlarındaki paraları yeni kartlarına aktarmak isteyen vatandaşlar belediye önünde uzun kuyruklar oluşturdu. Bir süre belediye sisteminin de çalışmamasıyla sıra bekleyen vatandaşların sayısı daha da arttı.

Düzce Belediyesi oluşan yoğunluk sonrası vatandaşların mağdur olmaması için harekete geçerek belediye hizmet binası içinde kart değişimi yapılan nokta sayısını 4’e çıkardı. Öte yandan yoğunluğa neden olan teknik arıza da giderildi.

Kartlarını değiştirmek için vatandaşlara Perşembe ve Cuma günleri öğle tatilinde de hizmet verileceği öğrenildi. Bu hafta sonu da cumartesi günü 09.00-18.00, pazar günü de 10.00-18.00 saatleri arasında kart değişim noktaları Düzcelilere hizmet vermeye devam edecek.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (7)
Düzceli 11 ay önce
Bunun olacağını önceden tahmin edemediniz mi?
Galucıgonutlalı 11 ay önce
Elinize yüzünüze bulaştırdınız bravo.... Birileri para kazansın diye vatandaşa yaptığınız eziyet reva mı? yazıklar olsun
Düzceli 11 ay önce
Sosyal mesafe önlemleri çok güzel alınmış. Canım Düzce'm bu konuda hep takdir edilecek önlemler alır. Bravo...
Fahrettin Koca bunu beğen 11 ay önce
Belediyeme bak be! Sosyal mesafeyi nasıl da koruyor sırada nasıl da denetliyor sırayı!!!
Düzceli 11 ay önce
Ne gerek vardı anlamıyorum millet kuyrukta yazık günah yaaa pandemi döneminde bide yapmayın Alşah aşkına nasıl bi rezalet hastaneye gittim bugün iki binişe 7lira 30 kuruş verdim bide üstüne zamlanmış yani pes
G 11 ay önce
Sadece belediyedenmi
Oy Corona Corona 11 ay önce
Pandemi sürecinde değilmişiz gibi böyle kuralsız şekilde bir fotoğrafta çok yakışmış.
Günlerce para toplandı otobüste, dün itibari ile oda kalkmış büferlerde kuyruklar oldu dakikalarca otobüslerden inip büfelere hücum edildi. Rezalet diz boyu!
28°
az bulutlu