banner851

banner955

OĞLU UMUT HAYMANA RESMEN AVUKAT OLDU

Düzce eşrafından Oktay Haymana’nın oğlu Umut Haymana, bugün Düzce Barosu’nda kendisine takdim edilen Avukatlık ruhsatnamesiyle bugün resmen göreve başladı. En gururlu günlerinden birini yaşayan Haymana ailesinin bu mutlu gününe Düzce eşrafından ve aile fertlerinden yoğun katılım sağlandı.

Gündem 14.10.2022, 18:14
1906
OĞLU UMUT HAYMANA RESMEN AVUKAT OLDU

Düzce eşrafının sevilen simalarından iş insanı Oktay Haymana en gururlu günlerinden birini yaşadı.

Oktay Haymana’nın oğlu Umut Haymana hukuk fakültesinden başarıyla mezun oldu. Mezuniyetinin ardından gerekli prosedürleri tamamlayan Umut Haymana Avukatlık ruhsatı almaya hak kazandı.

Düzce Barosu’nda bugün Düzce eşrafından birçok ismin katılımıyla düzenlenen törende, Düzce Kent Konseyi Arb. Av. Ali dilber tarafından Avukat Umut Haymana’ya avukatlık ruhsatı takdim edildi.

Öncü Haber Mikrofonlarına değerlendirmelerde bulunan Avukat Umut Haymana ; “çok gururluyum. Çok çalışıp emek vererek hayalini kurduğum avukatlık mesleğime kavuşmanın mutluluğunu yaşıyorum.

Bu mutlu günümde yanımda olan herkese çok teşekkür ediyorum. Meslek hayatım boyunca kanunlara ve hukuka bağlı kalarak Düzceli vatandaşlara hukuk noktasında yardımcı olacağım... Herkese çok teşekkür ederim.” İfadelerine yer verdi.

Düzenlenen tören, hatıra fotoğrafı çekilmesi ve yemek ikramının ardından sona erdi.

banner844
Yorumlar (6)
BARO 2 ay önce
ANLAŞILAN BARO BAŞKANI ALİ DİLBER BARO BAŞKANININ ADINI ES GEÇTİĞİNİZDEN VE YAPTIĞINIZ HABERDEN HABERİNİZ VARMI EV SAHİBİ BARO BAŞKANIN ADI NE:))
Bir avukat yakini 2 ay önce
Haber değeri olmayan bir haber daha.. ya sadece tanidiklarinizin haberini yapmayın ya da tüm avukatlık törenlerini haber yapın.. artık eskisi kadar takip edilmiyorsunuz farkında degilmisiniz
Sendi 2 ay önce
yahu Ali Dilberinde poz vermediği yer yok.
Serkan 2 ay önce
Bu neyin haberi
levent 2 ay önce
BARO BAŞKANI DA ORADA
ADALET 2 ay önce
AVUKATLARIN HALK ARASINDAKİ SAYGINLIĞI VE GÜVENİRLİĞİ NEDİR.
Yeni Sayımız