banner851

banner614

ÖĞRENCİLER İLE BULUŞTULAR

banner619

Düzce Merkeze bağlı Aziziye İlkokulu ve Ortaokulu öğrencileri “Güvenli Okul” projesi kapsamında polis ekipleri ile buluştu. Motosikletli Polis Timleri, Toplum Destekli Polis Timleri ve Çocuk Şube Müdürlüğü ekiplerinin katıldığı etkinlikte renkli görüntüler oluştu.

banner846
Gündem 13.11.2019, 12:15 13.11.2019, 15:14
603
banner844

Düzce Emniyet Müdürlüğü, Aziziye İlkokulu ve Ortaokulu öğrencileri ile “Güvenli Okul” projesi kapsamında  kaynaşma etkinliği düzenledi.


Etkinliğe Motosikletli Polis Timleri, Toplum Destekli Polis Timleri ve Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri katıldı. Öğrenciler ile bir araya gelen polis ekipleri renkli görüntüler oluştu.
 


Motosikletli Polisler, öğrencileri tek tek motosiklete bindirirken, Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri çocuklar ile voleybol oynadı. Öğrenciler polisler ile bol bol fotoğraf çektirdi.
 Aziziye İlkokulu ve Ortaokulu Müdürü Ebubekir  Yılmaz yaptığı açıklamada “  Çocuklar ile polislerin bir araya gelerek kaynaşması çok güzel oldu. Bu etkinliği düzenleyenlere çok teşekkür ediyoruz. Bu tür projeler daha sık tekrarlanmalıdır” diye konuştu.
 

Yorumlar (0)
19°
açık