banner851

banner955

OKAN BAYRAK BULUNDU

Düzce'nin Kaynaşlı ilçesinde sele kapılan kepçe operatörünün cenazesi çalışmaların 9'uncu gününde kaybolduğu yerden yaklaşık 30 kilometre uzaklıkta bulundu.

Gündem 06.07.2022, 09:51 06.07.2022, 10:55
16415
OKAN BAYRAK BULUNDU
banner986

Selin yaşandığı bölgede çalışma yaparken köprünün bir tarafının çökmesi sonucu kepçenin suya kapılmasıyla kaybolan operatör Okan Bayrak'ın (34) bulunması için başlatılan ve havanın kararmasıyla dün akşam ara verilen çalışmalara bugün yeniden başlandı.

Dere yatağı ve Melen Çayı boyunca arama yapan AFAD, JAK, İHH, Beşir Arama Kurtarma, itfaiye ekipleri, Jandarma Arama köpekleri, AFAD Drone ekibi Jandarma arama helikopteri ve Emniyet Müdürlüğüne bağlı dalgıç polisler, Bayrak'a ulaşabilmek amacıyla bölgeyi taradı.

Bölgede UMKE ekipleri ve ambulans hazır bekletilirken, operatörün kepçeyle sele kapıldığı mevkideki suyun pompalarla tahliye işlemine devam edildi.

Arama çalışmalarını Melen Çayı ve çevresinde yoğunlaştıran yaklaşık 400 kişilik ekip, Yayakbaşı köyü mevkisinde suyun içinde bir cesede rastladı.

Yapılan incelemede cesedin Okan Bayrak'a ait olduğu tespit edildi.

Düzce Valisi Cevdet Atay, Yayakbaşı köyünden gelen Melen Çayı'nda bir ceset olduğu yönündeki ihbarı değerlendirdiklerini belirterek, "Cesede ulaşıldı.

Baba cesedin oğluna ait olduğunu söyledi. Şu anda babasının verdiği bilgi dahilinde operatöre ulaştık.

Savcımız inceleyecek. Melen Çayı'nda kaybolduğu yerden yaklaşık 30 kilometre uzaklıkta cenaze bulundu." ifadelerini kullandı.

Dere yatağında tarama çalışması yürüten ekipler, daha önce Bayrak'ın kullandığı iş makinesini ve ayakkabısını bulmuştu.

Öncü Haber / AA

banner844
Yorumlar (10)
Günah 1 ay önce
Bakın bu haberin içinde kaç yerde “ceset” kelimesi kullanmışsınız yapmayın bunu günahtır bu kardeşimiz işinin başında iken şehit olmuştur naaş, cenaze ya da cansız beden gibi ifadeler kullanılmalı
Savaş 1 ay önce
Allah rahmet eylesin Mekanı cennet olsun Ailesine Sevenlerine Sabır versin
smmm 1 ay önce
Rabbim rahmetiyle muamele etsin. mekanı cennet olsun efendimize komşu eylesin. Ailesinin başı sağ olsun.
vatandaş 1 ay önce
cesede ulaşıldı yerine naaşa,cenazeye ya da cansız bedenine yazsanız daha iyi değil mi?ceset nedir ya herkes zaten çok hassas.
nr 1 ay önce
rabbim ailesine sabır versin insAllah
Düzceli 1 ay önce
ALLAH Rahmet eylesin Kardeşimizi.
hasan 1 ay önce
Allah mekanını cennet eylesin Şehid mertebesinde karşılasın Amin
Recep 1 ay önce
Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
21
kapalı