banner851

banner955

ÖLÜM YOLCULUĞU VATANDAŞ KAMERASINA YANSIDI

“İnsan canı bu kadar ucuz mu?” sorusunu sorduran olayın adresi; Düzce Merkez! Şaguç Çevreyolundan merkez istikametine seyreden fındık yüklü açık kasalı kamyonette fındık çuvallarının üzerine oturtulmuş çocukların, ölüme davetiye çıkaran yolculuğu trafikteki vatandaşların kamerasına yansıdı.

Gündem 04.09.2022, 18:23 04.09.2022, 18:39
3615
banner1032

Aydınpınar yönünden Düzce merkez yönüne seyir halinde olan 81 FL 409 plakalı araç, fındık çuvallarıyla yüklü açık kasada fındık çuvallarının üzerine oturttuğu küçük çocuklarla trafikte resmen ölüme davetiye çıkarttı.

Süratle giden kamyonetin kasasında emniyetsiz bir şekilde yolculuk yapan çocukların görüntülerini izleyenlerin yürekleri ağızlarına geldi.

SORUMSUZLUĞUN BU KADARI PES DEDİRTTİ!

Fındık çuvallarının bile düşme tehlikesi yaşadığı tehlikeli yolculukta, düşmemek için kamyonetin kasa demirlerine tutunmaya çalışan çocukların görüntüleri izleyen vatandaşlar tarafından büyük tepki topladı.

Trafikteki vatandaşlar tarafından saniye saniye kaydedilen görüntüleri izleyen vatandaşlar; “kazalardan hiç ders almıyoruz” diyerek tepki gösterdi…

DSHA

Yorumlar (4)
Hasan 1 ay önce
Taşınan fındığı insandan daha değerli görüyorlar.
ferhat 1 ay önce
ÇOK DOĞRU BU NE DUYARSIZLIK,YILLARDIR BELEDİYELERİN TEMİZLİK İŞÇİLERİNİ YAZ KIŞ ÇÖP KAMYONETLERİNİN ARKASINDA Bİ HİÇ GİBİ CANIYLA OYNADIGI GİBİ BİR DURUM BU O İNSANLARINDA UMARIM HAKLARINI BİR GÜN SAVUNURSUNUZ YANDAŞ MEDYA
KORKMA 1 ay önce
PLAKA BELLİ NE DURUYORSUN KES CEZAYI KEŞİRDEN Mİ KESKİNDEN Mİ ÇEKİNİYORSUN
AHMET 1 ay önce
vali hazretleri orayı burayı denetliyorsun bu ne rezalet varlığın ile yokluğun arasında fark varmı
12
parçalı bulutlu