banner851

banner955

ONBİNLER HEP BİR AĞIZDAN EŞLİK ETTİ

Düzce Belediyesi tarafından her yılın 8’inci ayının 1’inin ‘Dünya Düzceliler Günü’ olarak ilan edilmesinin ardından bu yıl ilki düzenlenen festivalin ilk gecesine Fatma Turgut damga vurdu. Birbirinden güzel şarkılarını on binlerce Düzceli ile hep birlikte seslendiren ünlü sanatçı hem eğlendi hem eğlendirdi.

Gündem 02.08.2022, 00:12 02.08.2022, 12:29
3721
banner986

Düzce Belediyesi tarafından her yılın Ağustos ayının ilk günü Düzce’nin 81 olan plakasına atıfta bulunarak ‘Dünya Düzceliler Günü’ olarak ilan edildi.

Bu yıl ilki düzenlenen ve 8 Ağustosa kadar sürecek etkinliklerin ilk günü, sabahın erken saatlerinden itibaren Konuralp Gazi’nin türbesini ziyaretle başlamıştı.

Gün içerisinde süren çeşitli etkinliklerle devam eden kutlamaların ilk gecesi, sevilen sanatçı Fatma Turgut ile taçlandırıldı.

Birbirinden güzel şarkılarına on binlerce Düzceli ’nin eşlik ettiği Fatma Turgut, Düzce’den çok memnun kaldığını ifade etti.

HER TWEET BİR KİLO MAMA

Öte yandan ‘Dünya Düzceliler Günü’ kapsamında Düzce Belediyesi tarafından hayata geçirilen farkındalık projesi kapsamında #DünyaDüzcelilerGünü etiketiyle paylaşılan her tweet karşılığında sokak hayvanları için bir kilo mama bağışlanacak.

Başarılı sanatçı Fatma Turgut’ta sahneden bu projeye paylaşım yaparak destek olacağını ifade etti.

Hep bir ağızdan seslendirilen birbirinden güzel şarkıların yanısıra, alanda bulunan on binlerce insanın dans edip eğlenmesiyle son buldu.

banner844
Yorumlar (2)
Düzceli 2 hafta önce
Düzce'de kadınların konser vermesi sakıncalı değil miydi?
Zuhal topuz 2 hafta önce
Etkinliklerin listesini vermişsiniz ama okunmuyor daha büyük harflerle yazısa iyiolur teşekkür ederim
31
açık