banner851

banner614

Önce kızını, sonra yardımları bekliyor.

Anneler Günü'nde yılın annesi seçilen Hatice Bilir, kızının hasretini çekmeye devam ediyor. Anne Bilir, bir taraftan da evinin eşyalarını toplamaya çalışıyor.

banner619
Gündem 12.05.2009, 18:33
204
Önce kızını, sonra yardımları bekliyor.

Manşet Gazetesi tarafından yılın annesi seçilen Hatice Bilir'in eksikleri tamamlanıyor. Yılın annesi olarak seçilen Hatice Bilir beyaz eşya ticareti yapan bir iş yerinden hediye aldı. Ancak Bilir'e hediye olarak verilen turbo fırın ona yetmiyor.

Evinde yere koymaya halısı olmayan Bilir ailesinin yangında evin içindeki eşyaların çoğunluğu yanmıştı. Aile, Yenisini almaya durumları olmadığından yardım kollarının uzanmasını bekliyor. Bilir ailesinin yangında ağır yaralanan kızları Zeynep Bilir'in hala yoğun bakımda olduğunu söyleyen anne Hatice Bilir. çok üzgün ve çaresiz olduklarını ifade etti.

Konu ile ilgili açıklama yapan Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz ise 'Çilimli Belediyesi olarak Bilir ailesinin eksiklerini tespit edip Çilimli Kaymakamlığı ile gereken yardımı yapacaklarını ve yapamadıkları yardım konusunda Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram'dan yardım isteyeceklerini dile getirdi.

Yorumlar (0)