banner851

banner614

ÖNCE SANDIĞA SONRA DÜĞÜNE

banner619

Birlikte bir gelecek kurmak için akşam saatlerinde nikah masasına oturacak olan Yusuf Gürel ve Neslihan Çöz çifti önceliklerini ülkenin geleceği için oy kullanma şeklinde belirledi ve sandığa gelinlik ve damatlıkla gitti.

banner846
Gündem 16.04.2017, 16:46 16.04.2017, 18:49
10656
banner844

Düzce’de referandumda oy kullanma işlemi ilginç görüntülere sahne oldu. Düğün tarihleri ile referandumun aynı güne denk gelmesi nedeniyle Yusuf Gürel ve Neslihan Çöz çifti oy kullanmaya gelinlik ve damatlıklarıyla geldi.

Düzce Uzun Mustafa Mahallesi'nde bulunan Düzce Üniversite Meslek Yüksekokuluna gelin arabasıyla gelen çift vatandaşlar ve sandık görevlileri tarafından alkışlarla karşılandı. Çift, oy kullanma işleminin ardından zarfları birlikte tutarak sandığa attı.
Damat Yusuf Gürel, böylesine önemli bir günde vatandaşlık görevlerini yerine getirmekten dolayı mutlu olduklarını ifade ederken düğün gününü referandum kararından önce belirlediklerini durumun tamamen şans olduğunu belirtti.

Gürel, "Bu önemli günümüzde ne olursa olsun demokratik hakkımızı kullanıp ülkemizin geleceği için oylarımızı kullanmamız gerekiyordu. Gelin damat olarak gelip oyumuzu kullandık. Allah, ülkemiz için hayırlısını nasip etsin." diye konuştu.

Gelin Neslihan Çöz ise bugün iki tercih yaptığını ifade ederek, "Bugün iki kere oy veriyorum, mutluyum. Milletimiz için hayırlısını istiyoruz." ifadesini kullandı.


 

Yorumlar (2)
Fatihsezgi 4 yıl önce
Helal olsun kardeşime Allâh utandırmasın
Berke 4 yıl önce
Sırf gösteriş yapıyorlar