banner851

banner955

ÖNCÜ MEDYA YÖNETİMİ BAŞARILAR DİLEDİ

Öncü Medya yönetimi, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir’e yeni görevi dolayısıyla ‘Hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Gündem 12.08.2022, 18:15
1128
ÖNCÜ MEDYA YÖNETİMİ BAŞARILAR DİLEDİ

Cumhurbaşkanı kararnamesi ile Düzce Üniversitesi Rektörlüğü görevine atanan Prof. Dr. Nedim Sözbir’e bir nezaket ziyareti de Öncü Medya yönetiminden…

Öncü Medya Yönetim Kurulu Başkanı Aleyna Mübarek Türkseven, Öncü Medya Haber Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal ve Öncü Medya Haber Müdürü Canan Üstüner, Sözbir’i ziyaret ederek, başarı dileklerinde bulundu.

Düzce Üniversitesi Rektörlük makamında gerçekleştirilen ziyarette; yeni Rektör Sözbir’e yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunan Öncü Medya yönetimi, kendisine başarı dileklerinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Prof. Dr. Nedim Sözbir, Düzce Üniversitesi’nin Düzce için önemine değinerek, Düzce’yi ve üniversiteyi daha iyi noktalara taşımak için çalışacaklarını vurguladı.

Ziyaret sonunda Öncü Medya Yönetim Kurulu Başkanı Aleyna Mübarek Türkseven, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir’e, Şeyh Edebali’nin Osman Gazi’ye nasihatlerinin yer aldığı tabloyu hediye etti.

Yorumlar (2)
cash81 2 ay önce
çok çalışmayın ama yorulursunuz
Yorumcu 2 ay önce
Atamayla gelenlerin bir üniversiteyi ileri goturecegine inanmıyorum.Aklinda hep onu oraya atayan kisinin gölgesi olacak ve onun istemeyeceği hiç bir şeyi yapamayacagi aşikar.Demem oki çağdaş eğitimden yana değiller parti olarak
21
parçalı bulutlu