banner851

banner614

Öncü Zirveden İnmiyor!

Öncü İnternet Sitesi, erişimi Düzce’den sağlayan siteler arasındaki açık ara birinciliğini her geçen gün biraz daha perçinliyor.

banner619
Gündem 22.05.2008, 17:17
208
Öncü Zirveden İnmiyor!

Öncü İnternet Sitesi, Düzce’den erişim  sağlayan siteler arasındaki açık ara birinciliğini her geçen gün biraz daha perçinliyor.

 

Öncü internet bu ay açıklanan rakamlara göre Dünya genelinde en çok girilen siteler arasında 139 bin sıra birden atlayarak tartışmasız yükselişini sürdürdü. Düzce’den erişim sağlayan sitelerin tamamı bir arada değerlendirildiğinde, dünyada  330 bin 187’nci sıraya yükselen Öncü İnternet,  üç aylık dönemde sıralamada 139 bin gibi büyük bir ilerleme gösterdi.

 

Gerek yerel basın gerekse kamu kurumlarının sitelerinin tamamının önünde bir izleyicisi olan Öncü İnternet,  www.alexa.com adresinde dünya genelinde yapılan sıralamada, en yakın Düzceli rakibine karşı yaklaşık 500 bin sıra öne geçerek büyük fark attı.

 

Tarafsız haberleri ve anında güncellenme niteliği ile haberin değişmez adreslerinden biri haline gelen Öncü İnternet sitesi, her geçen gün çıtasını biraz daha yükseğe koymak için çalışmaya devam edecek.

 

 

banner844
Yorumlar (0)