banner851

banner614

“ÖNEMLİ BİR GÖREV YERİNE GETİRİYORSUNUZ”

banner619

21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü dolayısıyla Öncü Medya Grubu’nu ziyaret eden MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, “Kamuoyunun doğru ve hızlı bir şekilde bilgilendirilmesi için fedakarca çalışarak emek harcayan değerli basın mensuplarımıza başarılar diliyorum.” dedi.

banner846
Gündem 21.10.2019, 18:06 21.10.2019, 18:25
843
“ÖNEMLİ BİR GÖREV YERİNE GETİRİYORSUNUZ”
banner844

MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu da Dünya Gazeteciler Günü nedeniyle Öncü Medya Grubu'nu ziyaret etti. Öncü Medya Plaza’da Genel Müdür Murat Yavuz ve Öncü Medya Haber Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal tarafından ağırlanan Caboğlu, “Halkımızın talep ve beklentilerini yansıtarak önemli bir kamu görevini yerine getiren basın mensupları, toplumun gelişmelerden haberdar olması için gece - gündüz demeden çalışıyor. Savaş ve doğal afet gibi her türlü zor koşulda, kamuoyunun doğru ve hızlı bir şekilde bilgilendirilmesi için fedakarca çalışarak emek harcayan değerli basın mensuplarımıza başarılar diliyorum.” dedi.


Kutlama ziyareti için teşekkür eden Öncü Medya yöneticileri sohbetin sonunda MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu’na medya binasını gezdirdi. Tek tek çalışanlarla tokalaşıp Dünya Gazeteciler Günü’nü kutlayan Caboğlu, çalışma hayatlarında başarılar diledi. 

Yorumlar (0)