banner851

banner955

“ONLAR DIŞ GÜÇLERE HİZMET EDİYOR”

Kılıçdaroğlu ve 6’lı masayı protesto etmek amacıyla Diyarbakır’dan tek başına yürüyüş başlatan Ahmet Sönmezer, Edirne’de tamamlamayı planladığı yürüyüşünün 45’inci gününde Düzce’ye ulaştı. 6’lı masa ve Kılıçdaroğlu ’nu, dış güçlerin oyuncağı olmakla suçlayan Sönmezer, başlattığı protestoyu Türkiye’de herkese duyurmak istediğini ifade etti.

Gündem 01.08.2022, 18:00 01.08.2022, 20:50
2005
banner1032

Geçmiş dönemlerde Cumhuriyet Halk Partisi’nde görev alan Ahmet Sönmezer, Diyarbakır’dan Edirne’ye başlattığı yürüyüşün 45’nci gününde Düzce’ye ulaştı. Sönmezer, Öncü Haber Mikrofonlarına yürüyüşünün amacını anlattı.   

Yaptığı açıklamalarda 6’lı masa ve Kılıçdaroğlu’nu sert bir dilde eleştiren Ahmet Sönmezer şunları söyledi. 

“Bunlar dış güçlerin oyunudur. Kılıçdaroğlu ’da bunun bir parçasıdır. 28 Şubat mağduruyum dedi, acaba nasıl mağdur oldu merak ediyorum, eski bir CHP’li olarak bende bilmek istiyorum.

Kılıçdaroğlu’nun istifasını bekliyorum. Diyarbakır Valiliği’ne verdiğim dilekçe de Güven Park’ta çadır kuracağımı belirttim.  Edirne’de Yunanistan Sınır Kapısı’na ve Bulgaristan Sınır Kapısı’na kadar yürüyeceğim, Dönüşteki durağım Ankara olacak.

Bir emekçisine sahip çıkmayan genel başkan Atatürk’ün koltuğunda oturan bir insan 85 milyon insana sahip çıkamaz, halk bunu bilsin 3 tane genel başkan ile çalıştım maaşım verilmedi, sigortam yapılmadı, ben emekli değilim şu an.

6’lı masa Türkiye’ye hiçbir şey kazandırmaz çok şey kaybettirir. Kendisi açık bir şekilde söyledi ben bu teskereye imza atmazsam HDP ve PKK ile aynı seviyede olurum. Konvoyunda asker şehit oldu, keşke ben şehit olsaydım dedi. Şimdi ne oldu kol kola girdiler. Her şey açık ve net ortada, Adana Mersin, Antalya, İstanbul’ bu belediyeleri HDP’nin oyu olmasaydı alamazdı.

Diyarbakır’daki anneler davalarında haklı, inşallah çocukları bir an önce döner.  6’liı masa onlara hiçbir şey yapamaz.

6’lı masa dış güçlerin oyunudur. Amerika ve İngiltere’nin bir tezgahıdır. Bu tezgaha geliyorlar. Birde FETO’nun oyunudur. 

Sınır kapısında Yunanistan’a bir mesaj vermek istiyorum. Yunan halkına bir taraftan size silah satıyorlar bir taraftan bize satıyorlar. Bunlar bir oyun bu oyuna gelmeyin mesajını vereceğim.

Düzce Halkı Çok İyi

Ahmet Sönmezer yaptığı açıklamaların sonunda Düzce’yi çok beğendiğini ve Düzce halkının kendisine misafirperver bir şekilde yaklaşarak ikramlarda bulunduğunu söyledi. Düzce halkının 6’lı Masa hakkındaki tutumunun belli olduğunu söyleyen Ahmet Sönmezer Düzcelilere yolunuzdan dönmeyin mesajını verdi.

Yorumlar (6)
Ha ha 2 ay önce
Çok komiksin.
Resul İnan 2 ay önce
kendi menfaatine uymayınca at torbaya de FETÖ, sıyır balataları çık yola , ÖNCÜ de haber olursun anca
Tarafsız 2 ay önce
Kimin adamı belli
Madur 2 ay önce
Zaten millet burnundan soluyo bir bu eksikti milleti kışkırtmaya
T.C 2 ay önce
Senin partin kimlere hizmet ediyor feto ya hizmet etti zamaninda simdide amerikaya araplara usaklik yapiyor araplar atalarini sehit etti zamaninda abi size hersey mustehak kafayi yemis bi kesimsiniz siz
Madur 2 ay önce
Eeee sen şu an kime hizmet ediyon
16
hafif yağmur