banner851

banner614

ORMANCILAR DÜZCE’DE BULUŞTU

Orman Muhafaza Memurları ve Emeklileri Derneği 28. Olağan Genel Kurul Toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda, dayanışma ve mesleki sorunların dile getirilmesinin yanı sıra, orman muhafaza memurlarının Aralık 2016 ayı itibariyle yeni silah ve üniformalarının dağıtılacağının da müjdesi verildi.

banner619
Gündem 04.12.2016, 12:46 04.12.2016, 19:11
827
ORMANCILAR DÜZCE’DE BULUŞTU

Orman Muhafaza Memurları ve Emeklileri Derneği 28. Olağan Genel Kurul Toplantısı, Ali Dilber‘in Divan Başkanlığı’nda gerçekleşti. Toplantı, Orman ve Su İşleri Bakanlığı Orman Genel Müdürü İsmail Üzmez, Orman Muhafaza Memurları ve Emeklileri Derneği Başkanı Fikri Aksu, daire amirleri, STK temsilcileri ile ülke genelinden 470 delege ve çok sayıda vatandaşın katılımıyla gerçekleşti.

Türkiye genelinden yoğun delege katılımı sağlanan Orman Muhafaza Memurları ve Emeklileri Derneği Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda, orman muhafaza memurlarının yaşadığı mesleki sorunlar konuşuldu. Orman muhafaza memurlarının haklarını savunan dernek üyeleri adına konuşan Dernek Başkanı Fikri Aksu, ülke ormanlarını koruyan memurlara yeni silah ve üniformaların Aralık 2016 itibariyle dağıtılacağının müjdesini verdi.

Orman Muhafaza Memurları ve Emeklileri Derneği Başkanı Fikri Aksu, dernek olarak 46 yılı geride bıraktıklarını ifade ettiği açılış konuşmasında, derneğin amacını anlattı. Aksu; “Mesleğin gündemini takip ederek, hizmet sunma kapasitesini geliştirerek, üyelerimizin haklı beklentilerine rehberlik etme, çare üretme ve daha iyi şartların sağlanmasını temin etme yolunda elinden geleni yapmaktadır.” diye konuştu.

27. dönem itibariyle dernek olarak yaptıkları çalışmalara katılımcılarla paylaşan Aksu son olarak; “28. Genel Kurulumuzdan çıkacak sonucun Orman teşkilatımıza ve Dernek camiamıza hayırlı olması temenni ediyorum.” dedi.

Orman Muhafaza Memurları ve Emeklileri Derneği 28. Genel Kurulu’nda, 4. dönem de aday olan mevcut Başkan Fikri Aksu’nun yanı sıra Ömer Altınışık ve Şahin Çetinkaya dernek başkanlığı için yarıştı.

498 delegenin oy kullandığı seçimler sonucunda en fazla oyu alan mevcut başkan Fikri Aksu 281 oyla 4. dönemde de başkanlık koltuğuna oturmaya hak kazanırken, Şahin Çetinkaya 155 ve Ömer Altınışık ise 57 oy aldı.


 

banner844
Yorumlar (9)
70 lik 5 yıl önce
ver 70 liği al 7 ster odun...
Vatandaş81 5 yıl önce
Her teşkilatın içinde var o dediğin çürük elmalar olucak illaki.
ali yılmaz 5 yıl önce
Fikri aksu ne yapmış onu anlatsın. Orman muhafaza memurları için ne çaba sarfetmiş ki..Ormacıların hahkkı ve hukukunu savunamayacak adamı Başkan yapmışlar. yazık doğrusu.
Vatandaş81 5 yıl önce
Sen Fikri AKSU'yu ne kadar tanıyorsun da bu yorumu yapıyorsun.. ilk önce insanı tanı ondan sonra yorum yap. Fikri AKSU'nun yaptıkları mevcuttur. Derneğin bir dergisi var gir bak neler yapıldı. Neler yapılmak için uğraşılıyor. Bol keseden atmak kolay ali yılmaz..
Nazmi 5 yıl önce
Bu dernek başkanıda Cumayerli!!!!
Vatandaş81 5 yıl önce
Beğenemedin mi? Düzceli yine dernek başkası.. Sakaryalı birimi dernek başkanı olmalıydı?
TAŞLIKLI TAŞÇI 5 yıl önce
NEDEN CUMAYERLİ ÇÜNKÜ MEMLEKETİ İÇİN ÇALIŞIR .OTURUPTA AKŞAMA KADAR İNSANLARI ÇEKİŞTİRMEZ.
adam 5 yıl önce
bakın kardeşim ben bir doğa sevdalısı olarak..ormancılar ve orman şefleri yeterince sahip çıkmıyor ormana..benden demesi..anlayan anladı..tabi hepsi değil ama ..olybu..
makamcı 5 yıl önce
Hep mevki makam koltuk peşinde olmayın. hazır ki düzceye gelmişken orman köyleri ormanlarını ormancılar neden denetlemiyor. özellikle kabalak köyü ormanları hep açmaya dönüştü. ve hala dönüşüme devam etmekte. yoksa ormancılarla köylüler işbirliğimi yaptı..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın