banner851

banner614

ORTAK NOKTA

banner619

Türkiye Dağlıca'da yitirdiği 16 kahraman evladına ağlarken, ateşin düştüğü ocaklarda acı, öfke ve gözyaşı vardı... Düzce’de siyasiler, sivil toplum kurumu temsilcileri başta olmak üzere bir çok kesimden kınama mesajları geldi. Sağduyulu olma çağrısı yapıldı.

banner846
Gündem 08.09.2015, 16:36
4096
ORTAK NOKTA
banner844
AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Düzce Milletvekilleri Faruk Özlü, Fevai Arslan ve Ayşe Keşir, İlçe ve Belde Başkanları, tüm teşkilat mensupları ile birlikte bölücü terör örgütü tarafından şehit edilen askerlerimiz ve Düzceli şehidimiz Cihan Aksarı’ya yönelik basın açıklamasında bulundu.

“Bugün içimiz kan ağlıyor” diyerek basın açıklamasına başlayan AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin ülkenin huzurunu bozmak isteyen hainlerin planlarını yürürlüğe soktuklarını belirtti. PKK terör örgütünü lanetleyen ve şehit olan tüm askerlere Allah’tan rahmet dileyen AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Ülkenin zor günlerden geçtiğini ve bu zor günleri ancak birlik ve beraberlik içinde vatana sahip çıkarak bertaraf edilebileceğini kaydetti.

KESKİNhadlerini bildireceğiz

 AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, “ Hiçbir siyasi kaygıya düşmeden tüm milletimizle bayrak altında dimdik ayakta durma günüdür. Şundan hiçbir zaman şüpheye düşmeyin. Türk devleti, hiç olmadığı kadar güçlü ve kararlıdır. Bu hainleri ve kahpeleri ülkemizden temizleyeceğiz ve temizlemeye devam etmekteyiz.  Dayandıkları dağları, sığındıkları mağaraları dümdüz edeceğiz. Teröre bel bağlayanların bellerini kıracağız. Bu kararlılığımızdan hiçbir güç bizi asla geri koyamayacaktır. Acımız büyük biliyorum. Ama şunu önemle ve ısrarla hatırlatıyorum. Sağduyuyu kaybetmeden, terörü lanetleyen Türk’ü, Kürt’ü, Çerkez’i, Gürcü’sü, Sünni’si, Alevi’si hepimiz, hep birlikte, bu hainlerin hadlerini bildireceğiz.”dedi.

İZGİN: Herkesi sağduyu ve sükûnete davet ediyorum


Cumhuriyet halk Partisi İl Başkanı Mustafa İzgin de sağduyu çağrısı yaptı. İzgin, “Polislerimizi, askerlerimizi şehit eden ve silahlı kuvvetlerimize yapılanlar, ülkede kaos ortamı yaratılmak için yapılmış olup vatan üstünden, her türlü oyunlar oynanmaktadır.  Daha dün kaybettiğimiz şehitlerimizi toprağa vermeden bu gün bir kez daha evlatlarımızın acı haberlerini almış bulunuyoruz. Artık Ülkece daha fazla şehit haberi değil, teröre karşı gerekli önlemlerin alındığı haberini duymak istiyoruz. Artık anaların ağlamayacağı, şehit haberlerimizin gelmeyeceği bir Türkiye istiyoruz. Aksi takdirde bu durumda Türkiye’yi gerçekten kötü günler bekliyor. Özellikle bu ülkeyi yönetenlerin aklını başına alma zamanı gelmiştir. Artık koltuk için, mevki için, başkanlık için değil vatan için çalışma zamanıdır. Hayatını kaybeden vatan evlatlarımıza Allahtan Rahmet anne baba ve yakınlarına baş sağlığı diliyorum. Yüreğimizi dağlayan bu hain saldırıları nefretle kınarken Düzceli yavrumuz Cihan Aksarı’yı rahmetle anıyorum. Bu  saatten sonra akan kanın duracağı ve anaların ağlamayacağı bir ülke için herkesi sağduyu ve sükûnete davet ediyorum.” ifadesini kullandı.

Öte yandan Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Fahri Çakır, Düzce Üniversitesi Senatosu,  Aktif Eğitimciler Sendikası İl Temsilcisi Arif Önemli tarafından yapılan açıklamalarda ülkeyi kan gölüne çevirmek isteyenler şiddetle kınanırken, halkımız sağduyulu olmaya davet edildi..
Yorumlar (9)
allahın bir kulu 6 yıl önce
Neden sağduyulu olalım. Solduyulu olmayalımmı ne diyorsunuz ya tabi sizin oğlunuz olmedi sağduylu olacaksak devlet israilin yaptığı veya saddamın yaptığı gibi temizlik yapmalı abd alman ingilz eğitim veriyo kanıtlandı korkacak bile yok
ömere 6 yıl önce
kaç gündür meydanlarda ki binlerce kişiler kimdi illahi böyle bir zamanda bayrak mı açmak gerekir.davullarla zurnalarla karşılanırken, okullardan andımız kaldırılırken, devlet dairelerinden TC silinirken, dağdan inme merasiminde anlamını bile bilmedi
herkes konuşsun sen sus k 6 yıl önce
davullarla zurnalarla karşılanırken, okullardan andımız kaldırılırken, devlet dairelerinden TC silinirken, dağdan inme merasiminde anlamını bile bilmedikleri şarkılara salya sümük ağlanırken, malum kişilerin çocukları askerlikten kaytarırken, şehitle
Patlak Ampul 6 yıl önce
İnsanda biraz utanma olur. Bu kadar seviyesiz siyaset olur mu ? Sizden başka sağduyu çağrısı yapacak kalmadı mı? Bu durumun tek sebebi sizin yanlış yönetiminizdir. Çözüm süreci diye vatanı haine teslim eden sizden başkası değil.
ömer 6 yıl önce
nerede bir fidan için ortalığı karıştıran doğacı geziciler, ve ön çeken ünlüler. koca çınarlar devriliyor sesleri çıkmıyor.
Alperen 6 yıl önce
Sağ Duyu Diye Diye Bi kulağımızın arkası kaldı onudamı yapsınlar hangi masaldan bahsediyorsunuz siz Çocukmu kandırıyorsunuz!!!!
YÜZ VERİRSEN YETİME...... 6 yıl önce
SAĞ DUYULU OLALIM PKK YANDAŞLARI HERYERİ ELE GEÇİRSİN SAĞ DUYULU OLALIM İKİ BAĞIRIP ÇAĞIRALIM YARIN UNUTALIM SAĞ DUYULU OLALIM BU PKKYA GELİR OLARAK GİTSİN SAĞ DUYULU OLALIM ADAMLAR HER YERDE ESSİN GÜRLESİN
keskin sirke ... 6 yıl önce
siz had bildirmez masada el sıkışırsınızzzzzzz...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
17°
kapalı