banner851

banner955

ÖZEL OKULLAR İÇİN MÜFETTİŞLER GÖREVLENDİRİLDİ…

Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü, bazı özel okulların Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Yeni Tip Covid – 19 Salgını tedbirleri kapsamında alınan kuralları çiğnediklerine yönelik iddialar üzerine harekete geçti. Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, iddialar üzerine müfettişlerin görevlendirildiğini duyuruldu.

Gündem 27.09.2020, 13:05 27.09.2020, 16:05
1634

Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Düzce’deki bazı Özel Okulların Milli Eğitim Bakanlığının kuralları çiğnediklerine yönelik iddialar üzerine inceleme başlattı. Düzce’deki bazı Özel Okullarda, koronavirüs Salgını nedeniyle Bakanlığın kararına rağmen ara sınıflarda yüz yüze eğitim verildiğine dair iddialar üzerine Düzce Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, söz konusu iddiaların araştırılması için müfettişler görevlendirildi. 

Konu ile ilgili Düzce Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, “İlimiz yerel basın kuruluşlarında yer alan "Bazı Özel Okullar MEB'in Kurallarını Çiğnedi" başlıklı haberlerde bahsi geçen bazı özel okulların ara sınıflarda yüz yüze eğitim yaptığı hususu ile ilgili olarak Müdürlüğümüz maarif müfettişleri tarafından gerekli inceleme yapılacaktır” denildi.

HABER: Savaş ARI

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI ANDROİD İÇİN: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tebilisim.android.oncuhaber

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI İOS (İPHONE) İÇİN: https://apps.apple.com/tr/app/%C3%B6nc%C3%BC-haber/id1080207561?l=tr

banner844
Yorumlar (5)
Osman 2 yıl önce
Sadece özel okullar yapmıştır. Diyer okullar hele hele imam hatip hiç yapmaz.
Serkan 2 yıl önce
özel okul velisi onca özveri ile çocuğunu okutuyor, koşulları sağladıktan sonra gerekli izinler ile özel hatta tüm okulların açılmasını istiyoruz vatandaş olarak, tüm avrupa açtıi yine geri kaldık!!!
Düzceli 2 yıl önce
Özel okullarda durum böylede dersahanelerdede durum böyle
Düzceli 2 yıl önce
Hangi okul olduğu belli ama haber yapmakla iyi yapmadınız yarın dan itibaren tedbirli davranacaklar okulun adını da yzasaydınız bari ben yazacaktım ama vazgeçtim
Aydın baytar 2 yıl önce
Vatana millete Hayırlı olsun.
26
açık