banner851

banner955

ÖZEL VATANDAŞLARA ÖZEL KONSER

Ünlü sanatçı Metin Şentürk, Düzce Valiliği Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından hazırlanan ‘Engelleri Birlikte Aşıyoruz’ projesinin bir parçası olan etkinlik kapsamında 29 Aralık 2021 Perşembe günü Düzce’de özel bireyler için konser verecek.

Gündem 25.12.2021, 11:21 25.12.2021, 17:14
3851

Kendisi de görme engelli olan sevilen ses sanatçısı Metin Şentürk, anlamlı bir proje kapsamında Düzce’ye geliyor.

Düzce Valiliği’nin özel gereksinimli bireylerin yaşam kalitesini yükseltmek ve sosyal hayata daha aktif katılımlarını sağlamak amacıyla hayat geçirdiği ‘Engelleri Birlikte Aşıyoruz’ projesi için şehre gelecek olan Sanatçı Metin Şentürk, hem engelli vatandaşlarla sohbet edecek hem de konserde sahne alacak.

Düzce Valiliği’nin himayesinde Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından organize edilen ve Düzce Belediyesi'nin de destek verdiği etkinlik, 29 Aralık Perşembe günü saat 19.00’da 18 Temmuz Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Konserde, sevilen parçalarını seslendirecek olan Şentürk, Düzce’deki özel bireylere unutulmaz bir gece yaşatacak.

Şentürk’ün Düzce programı öncesinde Düzce Valiliği toplantı salonunda Vali Yardımcısı Gürbüz Saltaş başkanlığında bir araya gelen valilik ve belediye birim müdürleri, konser öncesi son detaylar üzerinde görüş alışverişinde bulundu.

Yorumlar (1)
Rıdvan çelik 12 ay önce
29 Aralık perşembe deyil Çarşamba, Millete yanlış tarih neden veriyorsunuz?
Yeni Sayımız