banner851

banner614

Özel Yunusbey İlköğretim Okulundan Anlamlı Ziyaret...

banner619

Özel Yunusbey İlköğretim Okulu, belirli gün ve hafta etkinlikleri kapsamında Kızılay Kan Merkezine bir şükran ziyaretinde bulundu.

banner846
Gündem 12.11.2009, 15:42
122
Özel Yunusbey İlköğretim Okulundan Anlamlı Ziyaret...
banner844

Özel Yunusbey İlköğretim Okulu, belirli gün ve hafta etkinlikleri kapsamında Kızılay Kan Merkezine bir şükran ziyaretinde bulundu. Basın Yayın ve İletişim Kulübü tarafından organize edilen ziyaret kapsamında üst seviye gayretlerle çalışan yönetici ve çalışanların bu anlamlı günü kutlanırken bir taraftan da ilgili birimler birebir gezilerek bilgiler alındı.
Okul idaresinden yapılan açıklamada okul olarak belirli gün ve haftaların bütün öğrencilerimize somut şekilde hissettirilmesi ve kalıcı bilgilendirmelerin oluşması maksadıyla bu tip ziyaretlerin gerçekleştirildiği belirtildi. Özellikle bu seviyedeki hayati kurum çalışanlarına da toplum olarak bir şükran borcumuz olduğunu da öğrencilerimize bu ziyaretlerle hissettirmek istediklerini ifade ettiler. Kızılay Kan Merkezi Yetkilileri tarafından hafta etkinlikleri çerçevesinde okul konferans salonunda öğrencilere yönelik bir seminerle konu ile ilgili olarak öğrenciler bilgilendirildi.

Yorumlar (0)
26°
parçalı az bulutlu