banner851

banner614

ÖZEN: BİZİMLE İLGİSİ YOK!

banner619

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Onur Özen, Şehit Piyade Er Cihan Aksarı’nın Cedidiye Camiindeki cenazesinde üç hilalli bayrak açanların, partisiyle ilgisi olmadığını açıkladı. MHP’nin camide siyaseti kabul etmeyeceğini vurgulayan İl Başkanı Özen, “bu tarzın kime ait olduğu Düzce hatta ülke kamuoyumuzca 7 Haziran seçimleri öncesinde gözler önüne serilmiştir.” şeklinde sözleri ile göndermede bulundu.

banner846
Gündem 11.09.2015, 10:56
2086
ÖZEN: BİZİMLE İLGİSİ YOK!
banner844
Cedidiye Camii’nde Şehit Cihan Aksarı’nın cenazesinde üç hilalli bayrak açılma girişimi ile ilgili Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Onur Özen açıklama yaptı. Sosyal paylaşım sitesi üzerinden yaptığı açıklamada Özen, “ Şehidimiz Cihan Aksarı'nın cenaze namazı öncesi Cedidiye Camii kubbesi kenarından üç hilalli bayrağımızın açılma çabasının Milliyetçi Hareket Partisi ile bir ilgisi olmayan şahıslar tarafından yapıldığı tarafımızca tespit edilmiş olup, bahse konu şahısların Düzce Ülkü Ocakları ile bir bağıtlarının olmadığı da Düzce Ülkü Ocakları Başkanı Sn.Fatih Gulacti tarafından teyit edilmiştir.” İfadelerini kullandı.

“Sağlıklı 5 parmağı olan herkesin bozkurt işareti yapabileceği gerçeğini son günlerde yaşanmış olan Hürriyet Gazetesi protestolarında görmüş bulunmaktayız.” diyen Özen,  “Bu protestoyu kimin yaptığı gerçeği tüm kamuoyunun malumudur. Ülkemizin ve Düzce’mizin son günlerde geçirdiği hassas dönemde Milliyetçi Hareket Partisi mensupları son derece sağduyulu davranmakta tüm provakatif eylemlerden uzak durmaya çaba göstermektedir. Bu sağ duyulu davranışları nedeni ile tüm teşkilat mensuplarıma şükranlarımı sunarım. Milliyetçi Hareket Partisi mensupları provokasyonlara kesinlikle alet olmayacaklardır. Camide siyaset Milliyetçi Hareket Partisi'nin kabul edebileceği bir davranış olmayıp, bu tarzın kime ait olduğu da Düzce hatta ülke kamuoyumuzca 7 Haziran seçimleri öncesinde gözler önüne serilmiştir.”şeklinde açıklamasını sonlandırdı. 
Yorumlar (17)
özlem 6 yıl önce
Gayette gorevini yapiyor o duzcenin gururu onur özen MHP
Duyuru 6 yıl önce
Kimse bilmez ama bu arkadaş MHP nin il başkanıdır. Tanıştırayım dedim.Kendisi doğa harikasıdır, vardır ama gözükmez :)
Hırsız vaaaaar 6 yıl önce
Mhp hdp yi niye kınamamıs diyen saf arkadas, mhp hdp nin oldugu hicbir yerde olmam derken siz kırmızı bakanlık plakalarını altın tepside sundunuz.
ONURA 6 yıl önce
Seninde zaten partiyle bir işin yok. Arada bi geçerken uğruyorsun.
ahmet 6 yıl önce
ya yalan konuşma adamların yeri yurdu belli senden önce o partideydiler tanımassın tabiki işiiniz güçünüz yalan dolan cenaze boyunca siz bardınız orda bunaltdınız insanları şova cevirdiniz
Duzceli Emre 6 yıl önce
Ikinci bir mevzu.... cenazede nedeir bu siyaset yapma merakı. Herkez eliyle kurt isareti yapıyor. Sorsaniz hepsi cenaze''ye gelmis. Nedir bu bole yaa. Kurt işareti yerine bir fatiha okusalar cok daha oyo olurdu. Saygılarımla
Duzceli Emre 6 yıl önce
Sayın onur bey sizin partiyle ilgili degilmis. Fakat bir kac yerde daha aynı hareket goruldu. Benim gördüğüm yeni emniyet binasının çaprazında bir evde kocaman bir mhp bayrağı asılı.
düzcer81 6 yıl önce
Sizinde Partiyle bir ilginiz yok Onur bey..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
27°
açık